I-League 2020-21: Gokulam Kerala FC تمرینات پیش فصل خود را در محیط کنترل شده آغاز می کند

با شروع آخرین دوره مسابقات I-League که از 9 ژانویه آغاز می شود ، Gokulam Kerala FC آموزش پیش فصل خود را در یک محیط کنترل شده در میان بیماری همه گیر COVID-19 آغاز کرد.

I-League 2020-21: Gokulam Kerala FC تمرینات پیش فصل خود را در محیط کنترل شده آغاز می کند

Gokulam Kerala FC قبل از فصل خود را در یک محیط کنترل شده در میان بیماری همه گیر COVID-19 آغاز کرد. توییتر /GokulamKeralaFC

کوژیکود: با شروع آخرین دوره مسابقات I-League که از 9 ژانویه آغاز می شود ، Gokulam Kerala FC تمرینات پیش فصل خود را در یک محیط کنترل شده در میان کووید -19 پاندمی.

این باشگاه از ایالت جنوب فعالیت های آموزشی خود را پس از پایان قفل در سراسر ایالت در تاریخ 31 اکتبر از طریق مراحل استاندارد عملیاتی (SOP) که توسط فدراسیون فوتبال تمام هند (AIFF) برای مسابقات خود اعمال شده بود ، از سر گرفت.

مدیر عامل Gokulam Kerala ، B Ashok Kumar ، گفت: “پروتکل ها و دستورالعمل های صادر شده توسط AIFF برای از سرگیری آموزش تیم کاملاً دنبال می شود. با ورود به یک دوره جدید-طبیعی ، این امر هم برای بازیکنان و هم برای مربیان چالش برانگیز خواهد بود.”

وی افزود: “با تمام اقدامات احتیاطی انجام شده ، ما اطمینان داریم كه جلسات آموزشی را بدون هیچ مشكلی انجام خواهیم داد.”

کومار گفت که این باشگاه تمام بازیکنان خود را به صورت دسته ای به کوژیکود آورده و آنها را در قرنطینه در محل سکونت مسکونی نگه داشته است ، که قبل از ورود به آنجا از نظر بهداشت تمیز شده بود.

استادیوم EMS و دفاتر آن قبل از شروع فعالیت های تمرینی قبل از فصل بیشتر سالم سازی شدند.

در کنار اینها ، این باشگاه همچنین اطمینان حاصل کرده است که با SOP های ارائه شده توسط AIFF مطابقت داشته و اقداماتی مانند بررسی منظم دما ، قرار دادن مواد ضدعفونی کننده در مناطق مهم ، ضد عفونی و علامت گذاری صندلی (حفظ فاصله اجتماعی در ذهن) اتوبوس های تیمی.

وینچنزو آلبرتو آنزه سرمربی ایتالیایی گوکولام که به تازگی منصوب شده است نیز هفته گذشته از محل اقامت خود در ارمنستان به پایین پرواز کرده بود.

اگرچه او در حال حاضر قرنطینه خود را تکمیل می کند ، اما با مربی فیزیکی تیم ، جژیر میراندا گارسیا هماهنگی داشته است.

“پسران به این دلیل که ما در حین قفل کردن از طریق کنفرانس ویدیویی به تمرینات خود ادامه داده ایم ، زمین را دویدند. آنچه برای من مهم است این است که همه ما با هم کار کنیم ، چه با توپ و چه بدون توپ. این باعث ایجاد تفاهم بین هم تیمی ها می شود ،” آنز گفت.

وی افزود: “روحیه کاملاً بالایی است. ما با جلسات بسیار سنگینی کار خود را شروع کرده ایم و بازگشت به زمین و بازی فوتبال مانند یک رویا بود.”

در حالی که به دلیل وجود پروتکل های ایمنی COVID محدودیت های زیادی وجود دارد ، آنز احساس می کند که پیروی از این پروتکل ها در طول تمرینات قبل از فصل به بازیکنان کمک می کند تا از نظر روانی صحیح برای I-League باشند.

وی اظهار داشت: “پیروی از پروتکل ها در اردوی آماده سازی ما نیز بسیار مفید بوده است زیرا اکنون در مسابقات واقعی نیز احساس می کنیم. بنابراین با شروع لیگ ، هیچ مشکلی نخواهیم داشت.”

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.