NBA بازگشت 22 دسامبر ، فصل 72 بازی را اعلام کرد

رسمی است: NBA در تاریخ 22 دسامبر برمی گردد.

NBA و اتحادیه ملی بازیکنان بسکتبال دوشنبه شب اعلام کردند که در مورد قوانین مربوط به این فصل آتی توافق کرده اند و زمینه را برای چند هفته قبل از شروع بازی ها فراهم می کنند.

تیم ها یک برنامه 72 بازیه برگزار می کنند که در هفته های آینده مشخص خواهد شد. این لیگ اعلام کرد که از یک سیستم جدید برای اطمینان از ادامه تقسیم درآمد مربوط به بسکتبال استفاده خواهد شد ، یکی از بسیاری از جزئیاتی که باید با اتحادیه چانه زنی می شد زیرا توافق نامه فعلی طرفین زبان زیادی دارد که مورد نیاز است دوباره به دلیل شیوع ویروس کرونا.

مذاکرات با بازیکنان آزاد از ساعت 6 بعدازظهر جمعه 20 نوامبر آغاز می شود ، با ثبت نام مجاز در ساعت 12:01 بعد از ظهر 22 نوامبر – یک پنجره فوق العاده سریع برای NBA ، که به طور معمول حدود یک هفته طول می کشد تا شروع شود. گفتگوها و آغاز امضاها اما با برگزاری اردوهای آموزشی امسال از اول دسامبر ، آشکارا هر دو طرف احساس می کنند نیازی به کشیدن روند کار بیش از زمان لازم نیست.

بسیاری از فهرست ها می توانند تا آن زمان به طور قابل توجهی تغییر شکل دهند ، زیرا معاملات ممکن است در روزهای آینده دوباره مجاز باشد – جزئیات دقیق هنوز در دست کار است – و پیش نویس NBA قرار است در 18 نوامبر برگزار شود. احتمالاً گزینه های بازیکن و تیم برطرف خواهد شد تقریباً در همان زمان آژانس رایگان دو روز پس از پیش نویس شروع می شود و حدود 100 بازیکن بدون محدودیت مجاز هستند.

سقف حقوق و سطح مالیات بدون تغییر باقی خواهد ماند. این سقف در فصل گذشته 109.14 میلیون دلار آمریکا بود ، با سطح مالیات 132،627،000 دلار. اعداد واقعی تحت تأثیر برنامه قرار می گیرند – تعداد سال گذشته براساس فصل استاندارد 82 بازی بود ، آستانه ای که امسال به آن نمی رسد.

برای قهرمان NBA لس آنجلس لیکرز و میامی هیت قهرمان کنفرانس شرقی ، این کوتاهترین فصل خارج از تاریخ در تاریخ NBA خواهد بود – با هفت هفته از پایان فینال NBA و شروع برنامه تمرینی 1 دسامبر.

اما برای هشت تیمی که در تابستان امسال در Walt Disney World در دریاچه بوئنا ویستا ، فلوریدا حباب شروع نکردند ، ماراتن خارج از فصل بوده است و هیچ یک از این تیم ها – آتلانتا ، شیکاگو ، کلیولند ، شارلوت ، گلدن ایالت ، مینه سوتا ، نیویورک و دیترویت – از هفته دوم مارس بازی کرده اند. NBA به دلیل شیوع ویروس کرونا در 11 مارس تعطیل شد ، سپس 22 تیم از 30 تیم خود را به دیزنی برد تا فصل را در ماه جولای از سر بگیرد.