WSL: مهاجم آمریکایی الکس مورگان پس از اولین بازی در ترکیب اسپرز ، از بازگشت به زمین هیجان زد

الکس مورگان ، دو بار قهرمان جام جهانی بیش از یک سال پس از به دنیا آوردن دختر چارلی در ماه مه و بازی برای بازگشت به تناسب اندام بیش از یک سال بازی نکرد.

WSL: مهاجم آمریکایی الکس مورگان پس از اولین بازی در ترکیب اسپرز ، از بازگشت به زمین هیجان زد

الکس مورگان (تاتنهام) از تاتنهام (شنبه) در روز شنبه در یک بازی سوپرلیگ زنان انگلیس با لیلی وودام از تیم ردینگ رقابت می کند. عکس AP

لندن: الکس مورگان ، مهاجم آمریکایی گفت که پس از مدتها انتظار برای اولین بازی تاتنهام در سوپرلیگ زنان ، از بازگشت به بازی خوشحال است.

پس از به دنیا آوردن دختر چارلی در ماه مه و تلاش برای بازگشت به تناسب اندام ، این دو بار قهرمان جام جهانی بیش از یک سال بازی نکرده بود.

اما مورگان 31 ساله که 107 گل برای ایالات متحده به ثمر رسانده است ، در نیمه دوم تساوی 1-1 اسپرز مقابل ردینگ از شنبه نیمکت نشین شد.

مورگان گفت: “فقط بازگشت به زمین برای اولین بار در بیش از یک سال احساس خوبی است ، بنابراین از این موضوع خوشحالم.” تلویزیون اسپرز.

“بدیهی است که من از نتیجه خیلی راضی نیستم اما فقط مجبور شدم چند دقیقه وقت بگیرم و از آنجا بسازم ، بنابراین بسیار خوشحالم که این نقطه شروع خوبی است.”

مورگان گفت که او در حال بازگشت به وضوح کامل است.

“من فکر می کنم تناسب اندام من ، دوباره به آنجا باز می گردد ، و فقط کمی زمان می برد – بدیهی است که با تغییر مسیر ، دو سرعت و همه چیز ، من فقط باید دقیقه ای مناسب بازی را بدست آورم.”

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.