MotoGP 2020: جک میلر استرالیایی در صدر تمرین MotoGP والنسیا قرار گرفت ، Joan Mir رهبر قهرمانی سقوط کرد

میر وقتی در 11 دقیقه مانده به پیاده روی 4 از میدان خارج شد ، در پیست ریکاردو تورمو دچار یک ضربه دیرهنگام شد.

MotoGP 2020: جک میلر استرالیایی در صدر تمرین MotoGP والنسیا قرار گرفت ، Joan Mir رهبر قهرمانی سقوط کرد

تصویر پرونده جک میلر. خبرگزاری فرانسه

مادرید: جک میلر استرالیایی روز جمعه قبل از مسابقات MotoGP والنسیا بهترین زمان را در تمرین تحویل داد زیرا جوآن میر سقوط کرد و در خارج از 10 تیم برتر قرار گرفت ، و اولین عنوان اسپانیایی در جهان در آخر هفته دیده می شود.

میر وقتی در 11 دقیقه مانده به پیاده روی 4 از میدان خارج شد ، در پیست ریکاردو تورمو دچار یک ضربه دیرهنگام شد.

اما میر پس از پیروزی در اولین رده نخست مسابقات در گرند پریکس اروپا در همان مسیر در همان مسیر ، در صورت پایان روی سکو ، یکشنبه قهرمان جهان خواهد شد.

رقبای اصلی سوارکار سوزوکی الکس رینز و فابیو کوارتارارو هستند ، اما از بین سه نفر برتر تنها رینز پس از هشتمین حضور در جلسه تمرین بعد از ظهر ، قبل از هموطنان اسپانیایی خود ، آلیکس اسپارگارو و ماوریک وینالس ، یک موقعیت موقت Q2 را دارد.

کوارتارارو فرانسه با وجود تنها 0.704 ثانیه ثانیه در جدول رده بندی فوق العاده تنگ ، شانزدهم شد.

زمان میلر 1 دقیقه 30.622 ثانیه ای برای سوارکار پراماک دوکاتی کافی بود تا سریعترین دور روز را بدست آورد ، که مدتی متعلق به تاکااکی ناکاگامی ژاپنی بود که سرعت خود را با 1 دقیقه 30.713 ثانیه در LCR هوندا تنظیم کرده بود.

فرانچسکو باگنایا ، ایتالیایی ، سه تیم برتر را پشت سر گذاشت ، کمی جلوتر از Pol Espargaro از KTM.

میر در جلسه صبح سریعترین هشتم بود اما یک روز کم فشار برای 23 ساله خیلی نگران کننده نخواهد بود ، با توجه به اینکه 370 امتیاز برتر از مسابقه روز یکشنبه است.

او برای کسب عنوان قهرمانی فقط 14 امتیاز لازم دارد و در صورت چهارمی شدن می تواند عنوان قهرمانی را تضمین کند ، به شرطی که هیچ کوارتارائو یا رینز در این رقابت پیروز نشوند.

این به معنای جشن میر است که یک هفته فرصت ندارد ، فینال فصل در Portimao در پرتغال در 22 نوامبر برگزار می شود.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.