ISL 2020-21: ATK Mohun Bagan با عملگرایی به پیروزی ناچیز دست یافت زیرا Kerala Blasters ویکونا نگاهی اجمالی به آنچه انتظار دارد

آنتونیو هاباس به جای حمله به ضد حمله به ضد حمله متکی بود زیرا ATK Mohun Bagan شروع پیروزی در ISL 2020-21 را آغاز کرد. در همین حال ، کرالا بلاستر ، تحت نظر کیبو ویکونا ، نویدهایی را نشان داد اما هنوز هم زمینه پیشرفت زیادی دارند.

ISL 2020-21: ATK Mohun Bagan با عملگرایی به پیروزی ناچیز دست یافت زیرا Kerala Blasters ویکونا نگاه اجمالی به آنچه انتظار می رود داشت

پرابیر داس و روی کریشنا (R) برای جشن گرفتن گل دوم برای ATK Mohun Bagan مقابل Kerala Blasters می رقصند. ISL Media

هفتمین فصل سوپرلیگ هند در ورزشگاه GMC بامبولیم در روز جمعه در حالی برگزار شد که ATK Mohun Bagan FC (ATK MB) Kerala Blasters FC (KBFC) را در بازی افتتاحیه با اختلاف 1-0 شکست داد.

این مسابقات در میان شرایط بی سابقه ای ، در داخل یک حباب زیست ایمن ، پس از یک ابدیته خارج از فصل و تقریباً غیرقابل پیش فصل برگزار می شود ، و اثرات آن در تمام طول مسابقه قابل مشاهده بود با پاسهایی که اغلب مطابق با هدف نیستند هدف و بازیکنانی که درگیر نشسته اند و در هر روز دیگر نه از 10 بار در عقب تور قرار می گیرند.

با این وجود ، ISL 2020-21 خاموش است و با ATK MB که سه امتیاز ارزشمند را به دست می آورد ، کار می کند تا سرعت را زودهنگام تنظیم کند. اولین مسابقه این فصل ، نگاهی اجمالی به نحوه وقوع این اقدام در هفته اول داشت. با تغییرات متعدد در بین امتیازات و کمبود وقت برای آماده سازی ، تیم ها هنوز بهترین ترکیبات ممکن ، اوج آمادگی و ریتم خود را پیدا نکرده اند. با توجه به این شرایط ، ATK MB خوشحال خواهد شد که در اولین مسابقه خود که در بهترین شکل نیست ، پیروز شود.

افتتاحیه فصل همچنین چیزهای زیادی در مورد چگونگی برنامه ریزی این دو امتیاز – ATK MB و Kerala Blasters – به ما برای پیشرفت در مسابقات آینده آموخت.

آنتونیو هاباس به فلسفه خود پایبند باشد

ATK MB رسماً طرف جدیدی است اما اسکلت واحد تقریباً مشابه قهرمان سال گذشته ATK است. شیخ سهیل تنها بازیکن تیم Mohun Bagan برنده عنوان قهرمانی لیگ I در سال گذشته در تیم 27 نفره حباس است و به همین ترتیب ، در مورد چگونگی هدف گاف اسپانیایی برای راه اندازی تیم خود در زمین ، چیزهای کمی تغییر کرده است.

آمار رسمی بیان می کند که ATK MB فقط 40 درصد توپ و میدان رو در اختیار داشت در شب ، اما در بعضی مواقع به نظر می رسید که آنها کمتر از این توپ را در اختیار داشتند. حباس باعث شد تیمش به راحتی بنشیند و فشار را جذب کند و به دنبال ضد حمله در موقعیتهای گلزنی قرار گرفت. و این طرح سودهای خود را پرداخت کرد زیرا ATK MB پس از شروع یک ضد حمله ، شب فرصت بیشتری را با گلزنی توسط کریشنا ایجاد کرد.

سه بازیکن عقب پریتام کوتال ، تیری و ساندس جهینگان بازی خوبی داشتند. انتظار می رود زوج مدافع کناری پرابیر داس و مایکل سوسایراج از دفاع دفاعی دفاع میانی پشتیبانی کرده و با دویدن بی امان در جناحین ، حملات خود را آغاز کنند.

آنها شب سختی را مقابل کرالا سپری کردند که سوسایراج زود مصدوم شد و این می تواند باعث نگرانی حباس شود زیرا جایگزین او Subhasish Bose در هر زمان که بخواهد تحت تأثیر قرار نمی گیرد. بازی بعدی ATK MB دربی مهم در مقابل SC شرق بنگال ، در 27 نوامبر است.

ATK MB بار دیگر به شدت به کریشنا اعتماد می کند

اگر کریشنا تمام شانس های خود را می گرفت ، ATK MB حداقل با اختلاف 3 بر صفر در شب به پیروزی می رسید ، اما زنگ زدگی قابل درک است. از این گذشته ، مهاجم مجبور شد برای مدت 30 روز در سه کشور قرنطینه کند تا به موقع برای ISL به تیم ATK MB بپیوندد. سال گذشته ، کریشنا در 21 بازی 15 گل به ثمر رساند تا به عنوان بهترین گلزن مشترک در این رقابت ها به پایان برسد.

شب گذشته ، در حالی که پایان کار او در برابر کرالا بسیار دور بود ، او دائماً تهدید می کرد که پشت خط می دوید. انتظار او از توپ دوم هیچکدام از اینها نیست و همین امر به او کمک کرد تا برنده را جمع کند. بازی جمعه نمایشگاه دیگری از اهمیت کریشنا برای فعالیت ATK MB بود. او تکیه گاه تیمی است که در ضد حمله بازی می کند و به سختی کسی در تیم وجود دارد که بتواند جای او را در این نقش بگیرد.

خوش آمدید ، جینگان!

جینگان یک سرمایه برای هند است. برج های برنده جایزه Arjuna بیش از بقیه مدافعان هند از نظر کیفیت و رهبری برج هستند و دیدن آن برای چشمان دردناک هواداران فوتبال هند بود. ریش بعد از از دست دادن کل فصل گذشته ، کل بازی را انجام دهید. Tiri در قسمت پشت سر مارشال ATK MB بود اما Jhingan مدافع اسپانیایی را قادر به پشتیبانی می کرد ، که با دفاع بدون مزخرف خود مرتباً خطرات را از بین می برد. جوان 27 ساله فقط باید بهتر شود زیرا دقیقه بیشتری به کمربند خود اضافه می کند.

کیبو ویکونا جعل هویت برای کرالا

چند فصل اخیر برای کرالا که دو بار در سه دوره اول ISL دوبار نائب قهرمان بودند ، مانند یک کابوس بود. با این حال ، مسئله فقط پایان نهم یا هفتم جدول نبود ، بلکه همچنین عدم هویت طرفی بود که به یکی از پر سر و صداترین پایگاه های هواداری در هند می بالد. مربی اسپانیایی ویکونا ، تازه از قهرمانی در لیگ I با Mohun Bagan ، به کار در هر دو جبهه – نتایج و سبک بازی منصوب شد.

افتتاحیه این کمپین تأکید کرد که وظیفه ای که در پیش است بدون هیچ گونه راه پیمایی خواهد بود. کرالا باید با جهش و کران پیشرفت کند تا پیروزی های زیادی را به هم برساند اما آنچه تحسین برانگیز بود تلاش تیم جنوب هند برای ساخت از پشت و بازی فوتبال مبتنی بر مالکیت بود ، کاری که انتظار داشتیم این تیم تحت هدایت ویکونا انجام شود. کرالا در این مسابقه با 367 پاس موفق در مقایسه با 132. ATK MB 75 درصد دقت پاس داشت. باکاری کون و کوستا نمواینسو به عنوان زوج مدافع میانی جدید بازی معقولی داشتند و به تیم آنها کمک کردند تا پایه ها را از عقب بریزند.

با این حال ، مهمترین نگرانی ویکونا عملکرد تیمش در یک سوم پایانی بود. آنها با پاس دادن خود بسیار کند عمل می کردند و به ندرت به مهاجم گری هوپر فرصت می دادند که یک دروازه حریف را داشته باشد. مهاجم انگلیسی از بازی درامد تحت تأثیر قرار گرفت اما برای ورود به صفحه گل به حمایت بیشتری از هافبک خود نیاز داشت.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>