لیگ برتر: نیکولاس پپه در بن بست آرسنال مقابل لیدز یونایتد اخراج شد. اورتون ، وستهام پیروز شد

اخراج نیمه خردمندانه نیمه دوم په په باعث شد تیم میکل آرتتا در جاده ایلند دچار مشکل شود و آنها مجبور شدند شانس خود را بدست آورند تا با یک امتیاز فرار کنند.

لیگ برتر: نیکولاس پپه در بن بست آرسنال مقابل لیدز یونایتد اخراج شد.  اورتون ، وستهام پیروز شد

نیکولاس په په به دلیل ضرب و شتم ازگن علیوسکی در تساوی بدون گل آرسنال مقابل لیدز از زمین اخراج شد. AP

لندن: آرسنال پس از اخراج نیکولاس په په به دلیل ضربه سر ازگان علیوسی ، به تساوی 0-0 در لیدز رسید ، در حالی که دومینیک کالورت-لوین پس از فقط 42 ثانیه گلزنی کرد در حالی که اورتون روز یکشنبه برابر فولام 3-2 پیروز شد.

اخراج نیمه خردمندانه نیمه دوم په په باعث شد تیم میکل آرتتا در جاده ایلند دچار مشکل شود و آنها مجبور شدند شانس خود را بدست آورند تا با یک امتیاز فرار کنند.

لیدز در مراحل پایانی سه بار به چوب کار دست زد ، اما نتوانست یک شکست پی در پی برای آرسنال رقم بزند ، که وقتی بوکایو ساکا به دلیل مصدومیت دیرهنگام لنگ خورد ، مشکلاتش بیشتر شد.

آرسنال از 5 بازی اخیر خود در لیگ برتر فقط یک پیروزی کسب کرده و در جایگاه یازدهم ایستاده است ، در حالی که لیدز پس از سومین مسابقه متوالی خود بدون پیروزی در رده چهاردهم قرار دارد.

در پایان هفته ای که آرتتا مجبور شد با یک جدال زمین مسابقه بین دنی سبلوس و داوید لوئیز کنار بیاید ، سرمربی آرسنال خیالش راحت خواهد بود که تیمش روحیه جنگیدن را حفظ می کند تا لیدز را دور نگه دارد.

Faf du Plessis پس از خروج RCB ناامید شد
خواندن مطالب جدید

وقتی وینگر ساحل عاج برای برخورد ضربتی که از کنار دروازه به بیرون رفت از کنار لوک آیلینگ عبور کرد و په په زود به گل رسید.

پاتریک بامفورد برن لنو را با یک ضربه والی محکم آزمایش کرد – یکی از 13 شوت لیدز که در نیمه اول بدون پیروزی در این بازی تسلط داشتند.

کاپیتان آرسنال پیر-امریک اوبامیانگ یک موقعیت نادر در حمله مهاجم مرکزی پیدا کرده بود ، اما او عمدتا ناشناس بود و در 9 بازی اخیر خود فقط دو بار موفق به گلزنی شده است.

توپچی ها در دقیقه 51 به 10 نفر کاهش یافت وقتی په په ، ناامید از درگیری قبلی با بازیکن لیدز لحظاتی زودتر ، سر خود را به صورت علیوسی فرو کرد و او را به زمین چمن انداخت.

آنتونی تیلور ، داور مسابقه ، برای بررسی مانیتور زمین بازی رفت و قرمز مستقیم به په په نشان داد.

رودریگو ، بازیکن تعویضی لیدز با یک حرکت پیچش از لبه منطقه به تیر برخورد کرد.

بامفورد قبل از اینکه ضربه ایستگاهی رافینیا به تسکین آرسنال بیفتد ، با یک نگاه سر یک ضربه چوبی را زد.

در Craven Cottage ، Calvert-Lewin فرم خوب خود را حفظ كرد تا شاگردان كارلو آنچلوتی را در دقیقه از اول پیش اندازد.

لیگ برتر نیکلاس پپه در بن بست آرسنال مقابل برد لیدز یونایتد اورتون وستهم اخراج شد

دومینیک کالورت لوین بازیکن تیم اورتون بعد از به ثمر رساندن گل افتتاحیه تیمش در جریان بازی فوتبال لیگ برتر انگلیس بین فولام و اورتون ، در ورزشگاه Craven Cottage لندن ، یکشنبه ، 22 نوامبر 2020 جشن می گیرد. (جان سیبلی ، استخر از طریق AP)

بابی دکوردووا-رید برای فولام گل تساوی را به ثمر رساند ، اما مهاجم انگلیس ، کالورت لوین ، دوباره گلزنی کرد و عبدولای دوکوره سومین گل اورتون را قبل از نیمه وقت به دست آورد.

Karandeep Kochhar ادعا می کند Jeev Milkha Singh Invitation با پیروزی پشت سر انیربان لاهیری
خواندن مطالب جدید

ایوان کاوالیرو از فولام یک پنالتی نیمه دوم را از بالای دروازه ارسال کرد و اگرچه روبن لوفتوس-چیک اختلاف را کاهش داد ، اورتون برای اولین بار در 5 بازی لیگ به پیروزی رسید.

بعد از سه بازی باخت ، اورتون در رده ششم قرار گرفت.

آنچلوتی گفت: “مهمترین قسمت بازی بازگشت به پیروزی بود.”

“ما در نیمه دوم انرژی خود را از دست دادیم ، بازیکنان خسته بودند. من تغییر شکل دادم تا پاهای تازه بیشتری را در زمین قرار دهم اما مجبور شدیم دفاع کنیم. در پایان کار خوب انجام شد.”

فولام پس از سومین شکست در چهار بازی ، یک مکان بالاتر از منطقه سقوط باقی مانده است.

هالر به خشکسالی پایان می دهد

در انتهای جدول انتظار شفیلد یونایتد برای اولین برد این فصل پس از شکست 1-0 توسط وستهم در برامال لین ادامه دارد.

شاگردان کریس وایلدر 8 بازی از 9 بازی نخست خود در لیگ را باخته اند و این تیم تنها سومین باشگاهی است که در آن دوره لیگ برتر یک امتیاز یا کمتر کسب کرده است.

سباستین هالر در دقیقه 56 با اولین گل خود از ماه سپتامبر به بن بست رسید.

وقتی تلاش مانع پابلو فورنالس درست در خارج از منطقه به هالر تبدیل شد ، مهاجم ساحل عاج ضربه شدیدی را به بیرون زد که به سقف تور چشمک زد.

دکلان رایس در حالی که وستهم به مدت یک ثانیه نگاه می کرد به سمت دروازه رفت ، اما اولی مک بورنی در فاصله چند سانتی متری از تساوی فاصله داشت که با ضربه پای چپ از روی چوب کاری برخورد کرد.

ایشان کیشان جانشین کی ال راهول مصدوم را برای فینال WTC معرفی کرد
خواندن مطالب جدید

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.