هند در مقابل استرالیا: Rohit Sharma ، Ishant Sharma در صورت انجام تست ها ، باید 3-4 روز دیگر به استرالیا بروند ، می گوید راوی شاستری

سیدنی: راوی شاستری ، سرمربی هند ، نگرانی خود را از حضور بازیکنان بزرگسال روهیت شارما و ایشانت شارما در سری تست های آینده در صورت عدم رسیدن آنها به استرالیا در چند روز آینده ابراز داشت.

Rohit (همسترینگ سمت چپ) و Ishant (فشار جانبی) در NCA تحت توانبخشی هستند ، اما BCCI هنوز اعلام نکرده است که این دو نفر به استرالیا می رسند.

با توجه به شرایط قرنطینه اجباری 14 روزه ، واضح است که اگر تا روز دوشنبه ترک نکنند ، آنها از 6 تا 8 دسامبر در اولین بازی گرم کردن در مقابل استرالیا A ، در Drummoyne Oval از دست خواهند داد.

تصویر پرونده راوی شستری.  Sportzpics

تصویر پرونده راوی شستری. Sportzpics

Shastri گفت: “او (روهیت) هرگز قصد بازی در سری توپ های سفید را نداشت ، آنها فقط به دنبال این بودند كه ببینند چه مدت به بقیه احتیاج دارد ، زیرا شما توانایی استراحت طولانی را ندارید.” ABC Sport.

“اگر شما نیاز به بازی در سری Test یا هرگونه کریکت توپ قرمز دارید ، باید سه یا چهار روز آینده در پرواز باشید. اگر اینگونه نباشید ، سخت خواهد بود.”

Shastri گفت که تیم پزشکی NCA در حال ارزیابی استراحت Rohit از بازی است.

“اما اگر از او بخواهند به مدت طولانی منتظر بماند ، همه چیز دشوار خواهد شد ، (زیرا) در این صورت شما دوباره در مورد قرنطینه صحبت می کنید ، که ممکن است واقعاً برای او سخت باشد که به موقع برای سری Test بیاید” ، مربی افزود.

روهیت در مصاحبه ای با PTI اظهار داشت که از بازی در سریال Test اطمینان دارد ، هرچند که هنوز هم باید از نظر همسترینگ کارهای قدرت و تهویه انجام شود.

شاستری گفت که حتی پرونده ایشانت نیز مشابه است و همچنین لازم است حداقل یک بازی تمرینی انجام دهد تا بتواند برای آزمون در نظر گرفته شود.

دومین و آخرین بازی گرم کردن ، در SCG از 11 تا 13 دسامبر ، یک شبانه روز قبل از شروع اولین آزمون در آدلاید از 17 دسامبر خواهد بود.

شستری گفت: “این پرونده (ایشانت) مشابه روهیت است.”

“شما واقعاً نمی دانید که او چقدر سریع برای پرواز در دسترس خواهد بود. همانطور که گفتم ، اگر کسی مجبور به بازی در سریال Test باشد ، باید چهار یا پنج روز آینده در پرواز باشد. در غیر این صورت ، این خیلی سخت.”

شستری که از کاپیتان ویرات کوهلی به عنوان نیروی محرکه این تیم هندی استفاده می کرد ، از تصمیم خود برای بازگشت برای تولد اولین فرزندش حمایت کرد.

شاستری گفت: “من فکر می کنم تصمیم درستی است که او می گیرد.”

“این لحظه ها بارها و بارها نمی آیند. او فرصتی دارد ، او برمی گردد و فکر می کنم برای این کار خوشحالتر خواهد شد.

“اگر می بینید که هند در پنج-شش سال گذشته کجا رفته است ، کاملاً در ذهن کسی وجود ندارد که او نیروی محرکه و مرد پشت آن است (موفقیت هند).

“بنابراین بدیهی است که او از دست خواهد رفت. اما همانطور که می گویم ، در ناملایمات فرصتی پیش می آید. جوانان زیادی در کنار هم هستند و این برای آنها فرصتی است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>