هند و استرالیا: اندرو مک دونالد می گوید استراتژی کوتاه توپ در برابر استیو اسمیت ممکن است برای بازدیدکنندگان مفید نباشد

سیدنی: به گفته دستیار مربی استرالیا ، اندرو مک دونالد ، تلاش برای تکثیر نیل واگنر و جغجغه زدن استیو اسمیت با هجوم گزاف گویی ایده خوبی برای هندی های مهمان در سری آینده نیست.

در مقابل نیوزلند در فصل 2019-2020 ، اسمیت توسط واگنر بازوی چپ چهار بار از سمت خود برکنار شد ، زیرا کیوی به طور مداوم با زایمان های کوتاه مدت که بدن او را انجام می داد ، به این ضربه گیر حمله می کرد.

اما علیرغم مشکلات اخیر اسمیت در مورد توپهای کوتاه ، مک دونالد فکر نمی کند ماشین دوار استرالیایی ضعفهایی در ضرب و شتم خود دارد.

مک دونالد روز یکشنبه گفت: “من می دانم که در یک مسابقه آزمایشی او آن لحظه را با آرچر جایی که او را بدست آورد داشته است.”

تصویر پرونده استیو اسمیت.  AP

تصویر پرونده استیو اسمیت. AP

وی گفت: “اما از نظر بازگشت ، او هنوز هم توانست امتیازهای دویدن را بدست آورد. حتی در كریكت یك روزه و كریكت T20 نیز با اتخاذ این طرح توسط حریفان ، او توانسته است امتیازات را بدست آورد.

“بنابراین ، من لزوماً آن را به عنوان یک نقطه ضعف نمی دانم که اگر آنها بخواهند می توانند به این روش نزدیک شوند.”

در چند وقت اخیر ، تعداد زیادی از بولینگ ها سعی کردند اسمیت را با وسایل کوتاه قدم بزنند و استرالیایی نیز به ترتیب پس از ضربه به گردن و سرش ، در دو نوبت دچار ضربه مغزی شد.

هندی ها همچنین در جریان بازی های سری ODI در ژانویه در سه بازی سعی کردند از استراتژی توپ کوتاه علیه او استفاده کنند ، اما استاد بزرگ 31 ساله استرالیا با نمرات 98 و 131 پاسخ داد.

تصویبنامه درخصوص سند راهبردی توسعه گردشگری
خواندن مطالب جدید

“آنها یک خندق پا ، یک مربع عمیق و یک مرد عمیق درست در مقابل میدان داشتند و همه را در جریان Powerplay در موقعیت آفلاین قرار دادند.

“بنابراین این تاکتیکی است که آنها قبلاً استفاده کرده اند ، و احتمالاً برای نفی دویدن است که او به ثمر می رساند و سعی می کند بهترین فرصت را به خود بدهد تا به طور بالقوه او را در آن منطقه بیرون کند.

“اما او آخرین بار در هند توانست با آن مقابله کند ، بنابراین قبلاً چنین چیزی را داشت و در این راه نیز تلاش کرده است. من می بینم که این سریال در نحوه برخورد با او تفاوتی ندارد.”

هند از 27 نوامبر سه بازی ODI ، سه T20 و چهار تست انجام می دهد. سری ODI و T20 از 27 نوامبر تا 8 دسامبر در سیدنی و کانبرا بازی می شود.

مجموعه مورد انتظار آزمون با بازی روز و شب در آدلاید از 17 دسامبر آغاز می شود.

مک دونالد اضافه کرد ، “آنها قبلاً از آن استفاده کرده اند و او قبلاً نیز به خوبی با آن کار کرده است ، بنابراین من پیشنهاد می کنم که این طرح لزوماً به طور کامل کار نکرده است.”

“او در حال کار بر روی آن همانطور که معمولاً کار می کند و به نظر می رسد هیچ نوع کمبودی در آنجا وجود ندارد.”

حمله هند شامل جاسپریت بومرا و محمد شامی در نقش های اصلی خواهد بود. در صورت بهبودی از آسیب دیدگی جانبی در IPL ، گردشگران با او تماس خواهند گرفت. امش یداو و نودیپ سائینی امیدوار کننده نیز بخشی از تیم تست هند هستند.

چرا فن بیان مهارتی ضروریه؟
خواندن مطالب جدید

اسمیت بخشی از سری قبلی بین دو تیم نبود زیرا محرومیت یک ساله خود را به دلیل رسوایی دستکاری توپ تحمل می کرد.