هند و استرالیا: روهیت شارما ، ایشانت شارما احتمالاً سری چهار مسابقه تست را از دست خواهد داد

روهیت شارما و متخاصم رقیب هند ، ایسانت شارما احتمالاً از چهارم مسابقه سری تست مقابل استرالیا از 17 دسامبر غایب خواهند بود. این دو پس از آسیب دیدگی در جریان مسابقات لیگ برتر هند (IPL) 2020 در دبی ، در حال گذراندن دوره توانبخشی در آکادمی ملی کرکت (NCA) در بنگالورو هستند.

طبق گزارشی در هند اکسپرس، هیچ ارتباطی از طرف NCA یا BCCI در مورد زمان احتمال پیوستن این دو به تیم وجود ندارد.

به تازگی ، راوی شستری ، سرمربی هند گفته بود که این دو ممکن است جام Border-Gavaskar را از دست بدهند اگر ظرف 3-4 روز به استرالیا نروند.

Shastri گفت: “اگر شما نیاز به بازی در سری Test یا هر گونه کریکت توپ قرمز دارید ، باید در سه یا چهار روز آینده در پرواز باشید. اگر اینگونه نباشید ، سخت خواهد بود.” .

با توجه به شرایط قرنطینه اجباری 14 روزه ، واضح است که اگر تا روز دوشنبه ترک نکنند ، آنها از 6 تا 8 دسامبر اولین بازی تدارکاتی برابر استرالیا A را از دست خواهند داد.

گزینش کنندگان می توانند به عنوان جانشین روهیت به شریاس اییر که بخشی از تیم T20I و ODI هند برای تور استرالیا است ، مراجعه کنند. تا آنجا که به جایگزینی ایشانت مربوط می شود ، هند از جمله جاسپریت بومرا ، محمد شامی ، محمد سراج و امش یداو در تیم آزمایشی خود است. در صورت نیاز ، بازدید کنندگان همچنین می توانند از بولرهای ذخیره خود – Kartik Tyagi ، Kamlesh Nagarkoti و Ishan Porel استفاده کنند.

کوری اندرسون از نیوزیلند اعلام کرد که از کریکت بین المللی بازنشسته می شود ، با کریکت لیگ برتر ایالات متحده ثبت نام می کند
خواندن مطالب جدید

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.