سه کارگر تشییع جنازه به دلیل ارسال تصاویر در کنار تابوت دیگو مارادونا اخراج شدند

تصاویر توزیع شده در شبکه های اجتماعی خشم ، حتی تهدید به مرگ را در سراسر کشوری ایجاد کرد که مارادونا را احترام می گذاشت ، که چهارشنبه در اثر سکته قلبی در سن 60 سالگی درگذشت.

سه کارگر تشییع جنازه به دلیل ارسال تصاویر در کنار تابوت دیگو مارادونا اخراج شدند

طرفداران عزاداری به سمت کاروان حامل بقایای مانده از دیگو مارادونا به محل استراحت وی در بوینس آیرس موج می زنند. AP

بوینس آیرس: سه کارگر تشییع جنازه به دلیل عکس گرفتن در کنار بدن ستاره فوتبال ، دیگو مارادونا ، اندکی قبل از مراسم تشییع ، از کار اخراج شده اند.

تصاویر توزیع شده در شبکه های اجتماعی خشم ، حتی تهدید به مرگ را در سرتاسر کشوری ایجاد می کند که مارادونا را احترام می گذارند ، که چهارشنبه در اثر سکته قلبی در سن 60 سالگی درگذشت. ده ها هزار نفر به صف شدند تا فرصتی برای عبور از بدن او در کاخ ریاست جمهوری کشور در پنج شنبه.

کلودیو فرناندز تایید کرد رادیو دیز روز جمعه که کار خود را در خانه تشییع جنازه پینیر به همراه پسرش اسماعیل و کلودیو مدینه از دست داده بود.

یکی از تصاویر ، فرناندز و پسرش را نشان می دهد – در حالی که لبخند بر لب دارد و انگشت شست را بالا آورده است – در کنار بدن مارادونا در تابوت روز پنجشنبه. مدینه در دیگری در همان حالت ظاهر می شود.

فرناندز اصرار داشت که او نمی دانسته است که آنها قصد دارند عکس بگیرند ، و حتی کمتر توزیع می کنند. وی به ایستگاه رادیویی گفت: “این چیزی آنی بود. من فقط سرم را بلند کردم و پسرم مانند هر بچه 18 ساله این کار را انجام داد.”

قوانین لیگ Big Bash تغییر می کند: کریکت T20 بسته به شرایط بازار به نوآوری نیاز دارد
خواندن مطالب جدید

وی گفت تهدیدهای دیگری از ساکنان محله ال پاترنال که مارادونا در سال 1976 به عنوان یک حرفه ای با تیم آرژانتین جونیورز به عنوان یک حرفه ای بازی کرد ، تهدید شده است.

فرناندز گفت: “آنها من را می شناسند. من اهل محله هستم.” “آنها می گویند قرار است ما را بکشند ، سرمان را بشکنند.”

این تیم بیانیه ای صادر کرد و گفت در حال بررسی اخراج فرناندز از لیست اعضای خود است.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.