NBA برگشته است ، اما NHL عقب است

این گزیده ای از The Buzzer است که خبرنامه ایمیل روزانه CBC Sports است. با عضویت در اینجا ، در مورد آنچه در ورزش اتفاق می افتد سرعت داشته باشید.

آنچه در حال حاضر باید از دنیای ورزش بدانید اینجاست:

اردوهای آموزشی NBA باز است

که سریع بود. تنها 51 روز پیش ، لبران جیمز و لیکرز با شکست دادن میامی هیت ، عنوان قهرمانی 2019-20 را به دست آوردند. امروز ، با اعلام گزارش بازیکنان به اردوهای آماده سازی تیم های خود ، کوتاه ترین فصل خارج از فصل به پایان رسید. چند نکته مهم برای دانستن آنچه در آینده قرار دارد:

این بار هیچ حبابی وجود ندارد. پایان فصل عادی 2019-20-20 و بازی های پلی آف در یک محیط کاملاً کنترل شده و توقیف شده در ملک دیزنی جهان در فلوریدا برگزار شد. بازیکنان از انجام دوباره این کار خودداری کردند ، بنابراین این بار همه در طبیعت بیرون می روند. اردوها ، در بیشتر موارد ، در شهرهای خانگی تیم ها برگزار می شود و بازی ها در میادین آنها انجام می شود. بنابراین بازیکنان ، مربیان و کارکنان هنگام سفر به سراسر ایالات متحده برای بازی های جاده ای سوار هواپیما می شوند و در هتل ها اقامت می کنند. این لیگ به تیم ها این امکان را می دهد تا تصمیم بگیرند که آیا تعداد محدودی از طرفداران را وارد ساختمان خود کنند ، اگرچه در بسیاری از موارد این تصمیم به دلیل محدودیت های دولت محلی از دست آنها خارج است. NBA کمابیش از طرح NFL برای بازی در یک فصل در طی یک بیماری همه گیر پیروی می کند و این دقیقاً در حال حاضر به بهترین شکل پیش نمی رود.

چارچوب فصل تعیین شده است. قبل از اینکه تمرینات کامل روز یکشنبه برای اکثر تیم ها آغاز شود ، پنج روز تمرین فردی و قابلیت های رسانه ای (عمدتا مجازی) برگزار می شود. بازی های پیش فصل 11 دسامبر آغاز می شوند و نکات مربوط به فصل عادی 22 دسامبر آغاز می شود. تعطیلات تمام ستاره ها (بدون بازی یا سایر جشن های معمول) 5-10 مارس است. فصل معمول در 16 مه به پایان می رسد. یک تورنمنت پلی آف برای تصمیم گیری در دو مرحله نهایی پلی آف در هر کنفرانس 18 تا 21 مه برگزار می شود. مرحله پلی آف 22 آوریل آغاز می شود و یک قهرمان تا 22 ژوئیه – یک روز قبل از آغاز بازی های المپیک توکیو ، تاجگذاری می کند.

نوین الحق کیست، مردی که دستش را از ویرات کهلی دور کرد
خواندن مطالب جدید

این برنامه هنوز در دست ساخت است. برنامه این است که هر تیم 72 بازی در فصل منظم انجام دهد ، اما هنوز هیچ یک از آنها به طور رسمی برنامه ریزی نشده است. آنچه در حال حاضر داریم تاریخ های پیش فصل است. اکثر تیم ها سه تیم دارند اما تعداد آنها می تواند به دو و چهار نفر برسد. NBA می گوید که نیمه اول برنامه فصل منظم (تا وقفه در تمام ستاره ها) به زودی برگزار می شود. نیمه دوم بازی در “قسمت آخر” نیمه اول منتشر خواهد شد تا لیگ بتواند هر بازی دیگری را که ممکن است از اوایل فصل به تعویق بیفتد اضافه کند.

رپتورها برای آینده قابل پیش بینی در تامپا هستند. دولت کانادا به آنها اجازه بازی در تورنتو را نمی دهد. بنابراین ، مانند مرغ های برفی در Before Times ، با شروع زمستان در اینجا ، تیم 2000 کیلومتر در جنوب نقل مکان کرده است. اردوگاه در دانشگاه سنت لئو است – یک مدرسه کوچک هنرهای لیبرال ، حدود نیم ساعت دور از آمالی آرنا ، جایی که رپتورها بازی های خانگی خود را انجام می دهند. بازی های تدارکاتی تورنتو 12 و 14 دسامبر در شارلوت و 18 دسامبر برابر میامی است.

NHL عقب است. امید به شروع فصل از 1 ژانویه بود ، اما آن کشتی قایقرانی کرده است. پیر لبرون امروز گزارش شده که لیگ “هنوز امیدوار است که اوایل ژانویه را کنار بگذارد” اما او احساس می کند که این فصل می تواند بیشتر به تعویق بیفتد. نکته اصلی (علاوه بر این ، می دانید ، موارد ویروس کرونا در سراسر قاره افزایش یافته است) این است که مالکان می خواهند بازیکنان حتی بیشتر پول پس دهند. به عنوان بخشی از معامله بازگشت به یخ در تابستان گذشته ، بازیکنان توافق کردند که 10 درصد حقوق خود را برای این فصل به تعویق بیندازند و همچنین اجازه دهند که 20 درصد در مصارف نگهداری شود (در اصل بیمه مالکان نسبت به نزدیکان – ضربه مالی قطعی آنها در این فصل خواهد بود). گفته می شود ، لیگ اکنون درخواست تعویق 26 درصدی همراه با توافق توافق شده را دارد. جای تعجب نیست که بازیکنان از این موضوع راضی نیستند. اما قبل از اینکه NHL بتواند با برنامه ای برای یک فصل 2021 رو به جلو حرکت کند ، باید حل شود.

دیوید کوکرین از شبکه خبری سی بی سی تایید می کند که تورنتو رپتورز پس از رد درخواست آنها برای انجام بازی های خانگی در تورنتو از سوی دولت فدرال ، فصل آینده بازی خود را در تامپا ، فلوریدا آغاز خواهد کرد. 1:56

باکس قرار است جای خالی سرمربی را با آدریان گریفین، دستیار رپتورز پر کند
خواندن مطالب جدید

به سرعت…

سرمربی تورنتو FC با کمال تعجب از سمت خود کناره گیری کرد. تیم گرگ وانی تازه در اولین مرحله پلی آف ناراحت شدند و قرارداد او در آستانه پایان یافتن بود ، اما انتظار می رفت که او تمدید شود. سرمربی 46 ساله آمریکایی باسابقه ترین و به راحتی موفق ترین مربی تاریخ تیم بود. او تورنتو را به یک قهرمانی در جام MLS در سال 2017 و دو بازی دیگر در مسابقات قهرمانی ، در 16 و 19 راهنمایی کرد. او در سال 17 جایزه بهترین مربی سال MLS را از آن خود کرد و پس از اینکه TFC با دومین رکورد برتر لیگ به پایان رسید علی رغم اینکه مجبور بود تقریباً تمام بازیهای “خانگی” خود را در آمریکا انجام دهد به دلیل محدودیت ویروس کرونا ، به عنوان فینالیست انتخاب شد. اطلاعات بیشتر در مورد عزیمت وانی از FC Toronto را اینجا بخوانید.

بازی Ravens-Steelers اکنون چهارشنبه است. شیوع ویروس کرونا در سراسر تیم در بالتیمور باعث شده است که NFL این مسابقه را سه بار به تعویق بیندازد – از پنجشنبه شب به یکشنبه بعد از ظهر به سه شنبه شب و اکنون به چهارشنبه ساعت 3:40 بعدازظهر گفته می شود که آن زمان غیر معمول روز شروع هفته ، به این دلیل است که NBC ، که دارای حق پخش است ، می خواهد مراسم روشنایی درخت کریسمس راکفلر را در شب نشان دهد. دیروز نهمین روز متوالی بود که حداقل یک بازیکن Ravens مثبت آزمایش کرد ، و تعداد کل بازیکنان بالتیمور را که مثبت آزمایش کرده اند یا یک تماس نزدیک با خطر بالا تلقی می شود به 22 رساند. چهار کلاغ از ذخیره / COVID-19 حذف شد دیروز این لیست وجود داشت اما 20 نفر در آن باقی مانده بودند – از جمله لامار جکسون بازیکن NVL MVP و بازیکن NFL. گزارش شده که او هفته گذشته تست مثبت داشته و چهارشنبه بازی نمی کند. اطلاعات بیشتر در مورد این کابوس تدارکاتی یک بازی را اینجا بخوانید.

BCCI از روسای SLC، BCB و ACB دعوت می کند تا در فینال IPL 2023 شرکت کنند و در مورد جام آسیا گفتگو کنند.
خواندن مطالب جدید

لیگ برتر هاکی نوجوانان کبک برای بقیه سال تقویم تعطیل شد. لیگ 18 تیمی از لحظه آغاز فصل خود در اوایل ماه اکتبر در پیمایش همه گیر با مشکل روبرو شده است. شیوع در بین تیم ها و محدودیت های اعمال شده توسط دولت کبک باعث شده تا بازی های متعددی در این استان به تعویق بیفتد و برچیدن حباب به اصطلاح آتلانتیک در هفته گذشته باعث توقف بازی ها در بخش 6 تیمی دریایی شد. اکنون QMJHL کلیه فعالیت ها را از 3 ژانویه به حالت تعلیق درآورده است. این بدیهی است که برای دو لیگ بزرگ خردسال دیگر کانادا – WHL و OHL – که به ترتیب امیدوارند فصل های خود را در ژانویه و فوریه آغاز کنند ، خوشایند نیست. اطلاعات بیشتر در مورد خاموشی QMJHL را اینجا بخوانید.

آزمایش لوئیس همیلتون از نظر ویروس کرونا مثبت بود. او قبلاً چهارمین قهرمانی پیاپی رانندگان فرمول یک و هفتمین دوره حرفه ای خود را به دست آورده است ، که با رکورد تمام دوران مایکل شوماخر مطابقت دارد. اما ستاره مرسدس پس از آزمایش مثبت پس از پیروزی در روز یکشنبه (همچنین در بحرین) ، مسابقه پیش از آخرین فصل – گراندپری آخر هفته ساخیر در بحرین – را از دست خواهد داد. این تیم گفت همیلتون “علائم خفیف” را تجربه می کند و در انزوا است.

و در نهایت…

آیا می دانید دارت ویدر در بازی های مشترک المنافع شرکت کرده است؟ جیمز ارل جونز صداپیشگی شخصیت شرور برجسته بود ، اما جنگ ستارگان جورج لوکاس ، خالقش می خواست که کسی در زیر لباس از نظر جسمی تحمیل کند. بنابراین این نقش توسط دیو پروس ، بازیگر / بدنساز / وزنه بردار 6 فوت 6 متر که نماینده انگلیس در بخش سنگین وزن در بازی های 1962 مشترک المنافع بود (او مدال نگرفت) پر شد. اگر از خود تعجب می کنید ، Prowse همان آدمی نیست که وقتی نقاب ویدر سرانجام در اواخر سال 1983 برداشته شود ، او را می بینید بازگشت جدی (این یک بازیگر متفاوت است). پراوز آخر هفته در سن 85 سالگی درگذشت. مارک همیل ، بازیگر پسر وادر ، لوک اسکای واکر ، پروس را “مردی مهربان و بسیار بیشتر از دارت ویدر” خواند.

شما سرعت دارید هر روز هفته با مشترک شدن در زیر ، Buzzer را در صندوق ورودی خود قرار دهید.