لیگ برتر: رائول خیمنز مهاجم گرگ ها پس از عمل جراحی در شکستگی جمجمه ، بیمارستان را ترک کرد

این بازیکن 29 ساله پس از تحمل مصدومیت هولناک پیروزی هفته گذشته تیمش مقابل آرسنال در ورزشگاه امارات به جراحی نیاز داشت.

لیگ برتر: رائول خیمنز مهاجم گرگ ها پس از عمل جراحی در شکستگی جمجمه ، بیمارستان را ترک کرد

مدافع برزیلی آرسنال ، دیوید لوئیز (L) و رائول خیمنز ، مهاجم مکزیکی ولورهمپتون Wanderers ، پس از درگیری با سر در جریان مسابقه فوتبال لیگ برتر انگلیس بین آرسنال و ولورهمپتون ، مصدوم شدند. خبرگزاری فرانسه

لندن: باشگاه لیگ برتر روز سه شنبه اعلام کرد ، رائول خیمنز مهاجم گرگ ها پس از شکستگی جمجمه در درگیری سر با داوید لوئیز از آرسنال ، بیمارستان را ترک کرده است.

این بازیکن 29 ساله پس از تحمل مصدومیت هولناک پیروزی هفته گذشته تیمش مقابل آرسنال در ورزشگاه امارات به جراحی نیاز داشت.

در بیانیه ای درباره خوراک توییتر گرگ ها آمده است: “اخبار خوبی از آخر هفته … رائول خیمنز از بیمارستان مرخص شده و اکنون با خانواده در خانه استراحت می کند.”

هفته گذشته نونو اسپیریتو سانتو ، سرمربی گرگ ها ، در مورد بازیکن خود صحبت کرد و ابراز اطمینان کرد که ملی پوش مکزیکی قادر به ادامه کار است.

نونو گفت: “من مثبت فکر می کنم که او می خواهد برگردد.” “او قصد دارد برگردد. آنچه تیم پزشکی انجام داد شگفت انگیز بود – هر دو تیم ، آرسنال و تیم ما. به همین دلیل ما به آنها اعتماد داریم و بسیار از آنها تشکر می کنیم.

“این همان چیزی است که دکتر به من اصرار می کند – روزهای اول بسیار مهم است. او در زمین و هنگام سفر با آمبولانس واقعاً از او مراقبت می کرد.

“حتی لحظه ای نبود که به او اکسیژن نمی دادند بنابراین این همان چیزی است که گام های بعدی را تعیین می کند.”

خیمنز یک روز پس از مصدومیت پیامی را در توییتر خود منتشر کرد و گفت: “از پیام های پشتیبانی شما متشکرم. من تحت نظر خواهم بود و امیدوارم که به زودی به زمین برگردم.”

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. گجت های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>