فرمول 1 2020: لوئیس همیلتون امیدوار است پس از “سخت ترین هفته ها در مدتی” رانندگی در مسابقات قهرمانی ابوظبی GP

این بریتانیایی 35 ساله پس از ابتلا به ویروس کرونا در حالی که در تعطیلات در دبی بود ، در آخرین مرحله دور یکشنبه گذشته در بحرین غایب بود.

فرمول 1 2020: لوئیس همیلتون امیدوار است پس از

تصویر پرونده لوئیس همیلتون. AP

امارات متحده عربی: لوییس همیلتون ، قهرمان فرمول یک گفت که پس از آزمایش مثبت برای “مدتی” یکی از سخت ترین هفته ها را متحمل شده است. ویروس کرونا اما امیدوار به رانندگی در مسابقات جایزه بزرگ ابوظبی است.

این بازیکن 35 ساله انگلیسی یکشنبه گذشته در آخرین مرحله دور بحرین پس از عقد قرارداد را از دست داد ویروس کرونا در حالی که در تعطیلات در دبی بود.

وی در ویدئوی اینستاگرام خود از دوران قرنطینه خود در بحرین گفت:

وی افزود: “من فقط در حال بهبودی بوده ام و سعی كرده ام به فرم خود برگردم تا بتوانم دوباره به اتومبیل برگردم و در ابوظبی مسابقه دهم.

“من امروز احساس خوبی از خواب بیدار شدم و اولین تمرین خود را انجام دادم ، بنابراین فقط می خواستم برای شما پیام مثبت ارسال کنم ، به من اطلاع دهید که حال من خوب است.

“امیدوارم که بتوانم به زودی سوار ماشین شوم.”

برای ورود به ابوظبی ، همیلتون باید منفی بدهد کووید -19 سواب اما هنوز اجازه ورود مقامات محلی وجود ندارد.

همیلتون در 16 مسابقه در 16 مسابقه در یک فصل 2020 که توسط همه گیری کوتاه شده است ، برنده شده است.

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید. اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>