,خبر" />سوم اینکه داشتن مشاوری که با آن انرژی می گیرید. آیا می تواند باعث شود به هدفم برسم یا نه؟ نه بر اساس ویژگی های فردی شما پس نظری که انها می دهند نمی تواند زیاد کارساز لیست قیمت محصولات حرف آخر باشد. اولین نکته این است که هیچگاه با صحبت های دیگران تصمیم نگیرید چرا که اطرافیان شما با دیدگاه خود تصمیم حرف اخر می گیرند. اینها سوال های خوبی هستند ولی در غیر از زمان خود اصلاً نباید پرسیده شود و اصلاً نباید به آنها فکر کرد. شما نباید خود را از تفریحات محروم کنید. در مورد دوم پیشنهاد می کنم که تا زمان آمدن رتبه ها صبر کنید. من پشت کنکور ماندن را مثل شمشیر دولبه ای تصور می کنم که می تواند از هر طرف ببرد. الآن فرض می کنیم که شما در رشته مورد علاقه خود قبول نشده اید و می خواهید تصمیم بگیرید که پشت کنکور بمانید یا به سراغ کار دیگری بروید.

این شما هستید که اگربه رشته مورد علاقه خود نروید چند سال در دانشگاه مورد عذاب خواهی بود نه دیگران. که ممکن است به رشته ی خود علاقه نداشتند یا بحاطر شرایط بازار کار و دلایل دیگر این تصمیم را گرفتند. چون شما به مدرسه نمی روید و با دوستانتان معاشرت نمی کنید ممکن است دچار افت انگیزه شوید که امری خطرناک است. فشار اطرافیان و خانواده: از مهمترین مشکلات حرفها و تیکه هایی است که اکثراً بصورت غیر عمد زده می شود که موجب آشفته شده داوطلب می شود مثل ای کاش انتخاب رشته می کردی و به دانشگاه می رفتی یا اینکه ممکن است قبول نشوی. اینها همه سوالاتی است که به ذهن دانش آموز خطور می کند. من خیلی ها را می شناسم که وقتی رشته ای را حتی در مقاطع عالی مثل ارشد و دکتری می خوانند دوباره تصمیم به کنکور دادن کرده اند. کسی می تواند شما را در این زمینه بخوبی یاری کند که تجربه آن را داشته باشدو از آنجا که بنده خودم برای رسیدن به دندانپزشکی دو سال پشت کنکور ماندم می توانم بخوبی شما را راهنماییی کنم.

دانلود کالاف دیوتی موبایل 1.0.30 Call Of Duty Mobile - آپدیت جدید اندروید
خواندن مطالب جدید

سعی کنید یک لیستی از اشتباهاتی که در سال گذشته انجام دادید تهیه و بر روی موسسه اجی مجی آن تمرکز کنید. آشناییت کلی با مطالب: شما در سال قبل حتما مطالعاتی را داشتید و می تواند به نفعتان باشد چون همیشه مطالعه برای بار اول سخت است و شما می توانید در این سال به مرور دروس بپردازید و تسلطتات بر آن ها را افزایش دهید. در مورد یک که اصلاً نیازی نیست به این موضوع فکر کنید . دوم اینکه بین تفریح و درس تعادل بر قرار کنید. من نمی گویم با کسی مشورت نکنید حتماً باید با مشاور و پدر و مادر مشورت کنید ولی بر اساس نظر آنها تصمیم بگیرید چون شما قرار است بر اساس رشته ای که انتخاب می کنید در دانشگاه تحصیل کنید و بر اساس آن بعد از تحصیل وارد بازار کار شوید نه دیگران. پشت کنکور بمانیم یا نه؟ من در جواب نه قاطعانه می توانم بگویم بله و نه می توانم بگویم خیر چون جواب این سوال بستگی به شرایط هر دوطلب دارد. ولی این را می دانم که اگر توانایی جنگیدن برای هدفت را داری پای هدفت بمان و تلاش کن.

وقتی که کنکور را دادید سه حالت پیش می آید. قبل از اینکه به ادامه مقاله بپردازم باید اعلام کنم یک هدیه ویژه برای شما در نظر گرفتیم؛ بسته 5 روز با حرف آخر که کاری از اساتید حرف آخر هست و با داشتن آن می توانید به 40 تست قطعی کنکور مسلط شوید. من خودم با اینکه پشت کنکور ماندم باز هم تا آخرین روز مانده به کنکور جنگندگیم را حفظ می کردم و فقط به موفق شدن در کنکورم فکر می کردم. یا کنکور را اینقدر خوب داده اید و مطمئن هستید در کنکور قبول می شوید. یا آنقدر کنکور را بد داده اید و مطمئن هستید که قبول نمی شوید. خیلی از بجه ها بدلیل حجم سنگین مطالب و کم داشتن وقت ازاد برای مطالعه نمی توانند فرصت کافی برای مطالعه داشته باشند و این فرصت مناسبی است که زمان بیشتری را برای مطالعه خود بگذارند. کم انرژی شدن و افت انگیزه.

همه چیز درباره قطره لاویگل + خواص و نحوه عملکرد
خواندن مطالب جدید

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد لیست مشاوران حرف اخر بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.