عمل لیفت شقیقه

هرآنچه که باید درباره جراحی لیفت شقیقه (لیفت تمپورال) بدانید ! این جراحی از بین رفتن خطوط پنجه کلاغی و سفت شدن پوست اطراف شقیقه را نیز به دنبال دارد. لیفت شقیقه که به عنوان “لیفت تمپورال ابرو و چشم” نیز شناخته می شود ، یک عمل جراحی پلاستیک است که با هدف لیفت صورت، ابرو و چشم را به سمت بالا و شقیقه ها می کشد.

پانسمان معمولاً ۲۴ – ۷۲ ساعت پس از جراحی برداشته می شود. نتایج لیفت با این روش حدود یک هفته پس از عمل مشاهده میشود. پس از جراحی، احساس خفیف درد، کبودی، التهاب و تورم امری طبیعی است که برای کاهش و بهبود تدریجی این عوارض، قرار دادن بالش بلند زیر سر در هنگام خواب، استفاده از کمپرس سرد پس از عمل، خم نشدن، مصرف مسکن و پرهیز از بلند کردن اجسام سنگین میتواند مفید باشد. به یاد داشته باشید که یخ را مستقیماً در تماس با پوست قرار ندهید ، آن را در کیسه پلاستیکی و حوله بپیچید تا باعث ایجاد خنکای دلپذیر و نه سرمای بیش از حد شود.

افزایش سن و گذشت زمان و مشکلات ژنتیکی و یا هورمونی باعث می شود تا تغییرات زیادی در صورت به خصوص در شقیقه ها ایجاد شود. امروزه روش های انتخابی زیادی وجود دارد که می تواند بسته به ناحیه مورد نظر ، پوست را سفت کند که یکی از آن لیفت شقیقه است، در این مقاله پروفسور کشکولی توضیحات جامعی در این خصوص ارائه می کنند.

استفاده از کمپرس یخ و بالا نگه داشتن سر نسبت به بدن بهترین روش برای کاهش تورم و کبودی است ، به خصوص اگر در ۲۴ – ۴۸ ساعت اول انجام شود. • از مصرف داروهای رقیق کننده و ضد انعقاد خون از یک هفته قبل از انجام درمان خودداری شود. در برخی افراد کبودی ممکن است به مدت شش تا هشت هفته باقی بماند، اما احتمال آن کم است. در هفته اول بعد از جراحی، زیر سر خود را بلند نگه دارید (موقع دراز کشیدن ۲ تا ۳ بالش زیر سر خود بگذارید). مردان و زنان زیادی در سراسر جهان به دنبال انجام لیفت برای جوانسازی هستند.

سری آ: گل دیرهنگام فیلیپه كایسدو به لاتزیو كمك می كند تا یوونتوس را به تساوی برساند. AS رم به مکان سوم منتقل می شود
خواندن مطالب جدید

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد لیفت نخ شقیقه لطفا از صفحه ما بخواهید.