ویرات کهلی در خانه برای دومین بار پیاپی پنجاه ضربه می زند

کوهلی نیم قرن دوم خود را در این فصل در استادیوم M Chinaswamy و در مجموع چهل و ششمین دوره خود را به نمایش گذاشت، و در 35 تحویل به نقطه عطف رسید و RCB را قدرتمند کرد تا شروعی محکم در برابر LSG داشته باشد.

IPL 2023: ویرات کوهلی با زدن توپ 35-50 در مسابقه RCB-LSG به رابطه عاشقانه با چیناسوامی ادامه می دهد.

ویرات کوهلی بازکننده رویال چلنجرز بنگلور در مسابقه مقابل سوپر جاینتز لاکنو در ورزشگاه ام چیناسوامی در بنگالورو. ورزشی

ویرات کوهلی به رابطه عاشقانه خود با استادیوم ام چیناسوامی در بنگلور ادامه داد و دومین نیم قرن متوالی خود را در خانه در لیگ برتر هند در سال 2023 رقم زد.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

کوهلی که آخر هفته قبل در یک پیروزی مقابل هندی‌های بمبئی 83 شکست‌ناپذیر به ثمر رسانده بود، در دیدار خانگی رویال چلنجرز بنگلور با لاکنو سوپر جاینتز در روز دوشنبه به 35 توپ رسید.

سوپراستار هندی ضربتی سه چهار و به همین تعداد شش ضربه زد، از جمله توپ های متوالی چهار و شش ضربه ای از اکسپرس پیسر مارک وود در آخرین مرحله پاورپلی در مسیر رسیدن به نیم قرن 46 IPL خود.

زنده: RCB vs LSG، مسابقه 15 از IPL 2023 در بنگالورو

کوهلی تصور می کرد که اولین صد IPL خود را در چهار سال گذشته و ششمین بار در مجموع با توجه به روشی که بیشتر اوقات توپ را میانه بازی می کرد و با قدرت همراه بود، به ارمغان آورد. با این حال، آمیت میشرا آچاری را برای کاپیتان سابق RCB انداخت که توسط مارکوس استوینیس در عمق میانی و با یک توپ 44 توپ 61 گرفتار شد.

LSG قبلاً پس از برنده شدن در پرتاب، با ایجاد تغییرات متعدد در هر دو تیم، استفاده از خفاش را انتخاب کرده بود. در حالی که وود پس از از دست دادن بازی قبلی مقابل سانرایزرز حیدرآباد، به جای روماریو شفرد به تیم LSG بازمی‌گردد، RCB تصمیم گرفت وین پارنل و ماهیپال لومرور را در ترکیب یازدهم قرار دهد که دومی در شماره 3 قرار گرفت.

بنگلور قصد دارد از 81 ران کوبیدن به دست KKR در باغ ادن بازگردد و دومین برد خود را در این فصل کسب کند. از سوی دیگر، لاکنو به دنبال سومین برد فصل است که آنها را در صدر جدول امتیازات پس از راجستان رویالز قرار دهد.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری، بررسی ابزارها و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید. گجت های محبوب از جمله مشخصات لپ تاپ، تبلت و موبایل، ویژگی ها، قیمت ها، مقایسه.