RCB 132/6، پایتخت دهلی سه ویکت در سه توپ می گیرد

به روز رسانی امتیازات تاتا IPL 2023 RCB vs DC LIVE: دهلی کپیتالز برنده بازی شد و در مسابقه 20 لیگ برتر هند به مصاف رویال چلنجرز بنگلور رفت.

RCB vs DC Live Score، IPL 2023: RCB 132/6;  پایتخت دهلی سه ویکت در سه توپ می گیرد

RCB vs DC Live، IPL 2023: پایتخت دهلی پس از خروج ویرات کوهلی برای یک توپ 34 توپ 50 جشن گرفتند. تصویر: Sportzpics

امتیاز کریکت RCB در مقابل DC، IPL 2023: Faf du Plessis با ضربه زدن میچل مارش از دهلی کپیتالز در اور پنجم در روز شنبه (15 آوریل) به اولین ویکت رویال چلنجرز بنگلور تبدیل شد. اما اعتبار آن ویکت به امان حکیم خان می رسد که کمربند یک دستی را برداشت. پیش از این، دهلی کپیتالز برنده بازی پرتاب شد و تصمیم گرفت در ورزشگاه ام چیناسوامی کاسه بازی کند.

Vijaykumar Vyshak اولین بازی خود را در RCB با بازگشت Wanindu Hasaranga انجام می دهد. برای دهلی، میچل مارش به جای رومن پاول می آید.

پیش نمایش: اکنون دو هفته از آغاز لیگ برتر هند می گذرد و پایتخت دهلی هنوز از این مرحله خارج نشده است. چهار بازی برای این تیم از پایتخت کشور انجام شد و چهار باخت.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

آنها در طول هفته تقریباً مقابل سرخپوستان بمبئی که آنها نیز بدون برد به مسابقه می آمدند روی تخته قرار گرفتند اما در پایان پیروز شدند. این آخرین توپ به این معنی بود که دی سی به رهبری دیوید وارنر نمی توانست به پلی آف راه پیدا کند.

جایگاه آکسار پاتل در ترکیب ضربه‌زنی به عنوان نقطه بحث به‌ویژه با دویدن امتیازدهی همه جانبه با سرعتی سریع‌تر از کاپیتان وارنر که سه دهه پنجاه را در این فصل جمع‌آوری کرده بود، اما با نرخ ضربه عابر پیاده 114.83، ظاهر شد. با این حال، وارنر در گذشته در این مکان عملکرد خوبی داشته است و واقعاً از یک جریان روان‌تر از اجراها استقبال می‌کند.

پیشنهاد اصلاح شده برای حل و فصل پرونده بازیکن NBA با شهر میلواکی توصیه می شود
خواندن مطالب جدید

همچنین رویال چلنجرز بنگلور در سمت اشتباه در آخرین توپ این هفته قرار داشت. مارکوس استوینیس و نیکلاس پوران پنجاه گل زدند تا RCB یک برد تقریباً قطعی را رد کنند.

RCB با بازگشت وانیندو هاسارانگا مچ‌گیر تقویت می‌شود که احتمالاً برای DC مشکلاتی ایجاد می‌کند (نه اینکه قبلاً به اندازه کافی نداشتند!)

RCB دو بازی در سه روز در خانه دارد که فرصتی را برای آشنایی با سطح و شرایط خانه به ارمغان می آورد.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود، اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری، بررسی ابزارها و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید. گجت های محبوب از جمله مشخصات لپ تاپ، تبلت و موبایل، ویژگی ها، قیمت ها، مقایسه.