بنگلور به میدان می رود، با همان XI پیش بروید

پیش نمایش IPL 2023 RCB در مقابل CSKرویال چلنجر بنگلور و چنای سوپر کینگز قرار است روز دوشنبه در اولین “دربی کاوری” لیگ برتر هند (IPL) 2023 در ورزشگاه ام چیناسوامی بنگلور، شاخ‌های خود را انجام دهند.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

هر دو تیم CSK و RCB در 18 روزی که از برگزاری شانزدهمین دوره لیگ می گذرد، عملکردی ترکیبی داشته اند و دو برد و تعداد زیادی از دست داده اند تا به ترتیب در رده های ششم و هفتم جدول امتیازات قرار بگیرند.

بنگلور پس از شروع مبارزات انتخاباتی خود با پیروزی هشت ویکتی مقابل سرخپوستان بمبئی، با شکست 81 ران مقابل کلکته نایت رایدر در کلکته و سپس باخت با یک ویکت در یک تریلر پر امتیاز، با یک مانع مواجه شد. مقابل لاکنو سوپر جاینتز در خانه.

با این حال، RCB با پیروزی 23 ران مقابل دهلی کپیتالز در چیناسوامی در روز شنبه با پیروزی 3/20 در اولین بازی IPL موفق شد ویشاک ویجیکومار را به عقب برگرداند و اطمینان حاصل کند که او همچنان در رقابت برای رویارویی پرمخاطب مقابل رقبای جنوبی خود باقی خواهد ماند. دوشنبه.

در همین حال، CSK پس از وقفه پنج روزه وارد این بازی می شود، که در یکی دیگر از میخ خورهای این فصل با یک شکست ناچیز در سه ران متحمل شده است، علیرغم یک انفجار دیرهنگام از سوی کاپیتان ام.اس. استند -run تقریباً از یک نقطه تنگ بازی را به چنای برد.

چنای دارای نرخ خالص بهتری از دو طرف است و پیروزی قابل توجهی بر بنگلور می تواند به آنها کمک کند تا چهار پله به مقام دوم بپرند.

تاپيك جامع جنتو اتوماتيك - صفحه 3 - تیونینگ تاک
خواندن مطالب جدید

تیم ها:

رویال چلنجرز بنگلور: ویرات کوهلی، فاف دو پلسیس، ماهیپال لومرور، گلن ماکسول، شهباز احمد، دینش کارتیک (هفته‌انه)، هارشال پاتل، وانیندو هاسارانگا، وین پارنل، ویجیکومار ویشاک، محمد سراج

چنای سوپر کینگز: دوون کانوی، روتوراج گایکواد، آجینکیا رهانه، معین علی، آمباتی رایودو، شیوام دوبه، راویندرا جادجا، ام اس دونی (هفته/ج)، متیشا پاتیرانا، توشار دشپانده، ماهیش تئکسانا

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام