33 امتیاز ماکسی و 19 ریباند امبید، 76ers را به پیروزی در بازی 2 در مقابل نت سوق می دهد.

تایرس ماکسی 33 امتیاز، جوئل امبید و توبیاس هریس هر کدام 20 امتیاز به دست آوردند و فیلادلفیا 76رز دوشنبه شب بروکلین نتس میهمان را 96 بر 84 شکست داد تا در سری پلی آف کنفرانس شرق با نتیجه 2-0 پیش بیفتد.

امبید، قهرمان دو بار گلزنی NBA، از نظر تهاجمی ساکت بود و 6 از 11 را از زمین بازی می کرد، اما تقریباً همه چیز را انجام داد. فینالیست MVP 19 ریباند، 7 پاس منجر به گل و سه بلاک داشت.

هریس 12 ریباند داشت. جیمز هاردن در شوت 3 از 13 برای سیکسرز پس از یک تلاش هیجان انگیز در بازی 1 تنها 8 امتیاز به دست آورد.

بازی 3 پنجشنبه در نیویورک است.

کم جانسون با 28 امتیاز پیشتاز نتس بود. جانسون Embiid را در یک دانک با یک دست در سمت راست که پوستر 7 فوتی بود فرستاد. جانسون به Embiid خیره شد در حالی که مهاجم نتز در نیمه اول در دفاع به عقب برگشت.

این آخرین نکته برجسته بروکلین بود که ارزش GIF را داشت.

شاید 76ers فقط نیاز داشت که بیشتر به صحبت های مربی خود گوش کند، زیرا آنها اولین قهرمانی NBA خود را از سال 1983 دنبال می کنند.

پس از اینکه بروکلین باکت اول نیمه دوم را به ثمر رساند، داک ریورز یک تایم اوت سریع اعلام کرد.

“بیایید، بچه ها! بیایید!” رودخانه‌ها در ازدحام. “گوش کن، این به همه شما بستگی دارد که همه می خواهید انجام دهید.”

چه برسد به اینکه در نهایت بازی را تعیین کنیم.

ماکسی که سیکسرز را با 15 امتیاز در نیمه اول زنده نگه داشت، در یک استراحت سریع توسط رینگ پر شد اما هریس به دنبال سطل رفت و 76ers در نهایت بازی را با نتیجه 55 به تساوی کشاند. مکسی توپ بعدی را از دست نداد – کرنر 3 که جمعیت را به دیوانگی کشاند.

سپس پی جی تاکر 3 را از دست داد، ریباند خود را گرفت، به هاردن دیش کرد و ریش 3 بازی اول خود را دفن کرد. هریس درست برگشت و روی 3 وصل شد که او را مجبور می‌کرد بپرد و دست‌هایش را از زمین تکان دهد تا به تایم اوت برسد.

امبید مشت خود را به هوا کوبید و با برتری 64 بر 56 به جمعیت تشویق کرد که صدای خود را بلندتر کنند.

Shai Gilgeous-Alexander کانادایی پس از خروج ستارگان، بازسازی Thunder را رهبری می کند
خواندن مطالب جدید

سیکسرز پس از اینکه از برتری در بازی 1 به فاجعه بازی 2 در نیمه اول رسید، به جرقه نیاز داشت.

هیچ سیکسری بیشتر از هاردن در آن سقوط حضور نداشت. هفت 3 او سیکسرز را در بازی باز نگه داشت، اما دامپزشک سالخورده – که در طول فصل عادی با درد تاندون آشیل چپ مبارزه کرد – در بازی 2 غرق شد. او 6 شوت از 7 شوت را در نیمه اول از دست داد و هر چهار شوت 3 امتیازی را از دست داد. تلاش می کند. دو خطا و پنج بار برگرداند و این شگفت انگیز بود که سیکسرز در وقت استراحت تنها با نتیجه 49-44 عقب افتاد.

این باید نت ها را ناراحت کند. جانسون در این نیمه 22 امتیاز به دست آورد، اما – مانند بازی 1 – نت ها روی تخته ها و رنگ ها له شدند. امبید 8 امتیاز گرفت اما 15 تخته و 13 بازی دفاعی گرفت.

به نظر می‌رسید که Embiid کمی ناامیدی تهاجمی را با یک پارازیت دو دستی در اواخر بازی جبران کرد که جمعیت را به پا کرد.