رونالدو، کهلی، نیمار، تندولکار، نادال، دورانت و غیره

رونالدو، کوهلی، تندولکار، فدرر تیک های آبی توییتر را از دست می دهند:

اکانت های توییتر متعلق به کریستیانو رونالدو، رافائل نادال، ویرات کوهلی و ساچین تندولکار از علامت تایید تایید شده حذف شده اند.

ورزشکاران برتر از سراسر جهان تیک آبی میراث خود را در سرویس رسانه اجتماعی توییتر از دست دادند. تصمیمی که مدت ها اعلام شده بود سرانجام در 20 آوریل اجرایی شد. علامت‌های آبی رنگ که به اعتبارسنجی هویت آنها و متمایز کردن آنها از تقلب‌کنندگان در سایت میکروبلاگینگ کمک می‌کرد، اکنون حذف شده‌اند.

ایلان ماسک که سال گذشته این پلتفرم رسانه اجتماعی را به قیمت 44 میلیارد دلار خریداری کرده بود، از زمان تصدی این سایت، تغییرات زیادی در این سایت ایجاد کرده است. او گفته بود که این وب سایت در حال ورود به دوره جدیدی است و علائم تأیید به صورت اشتراک ارائه می شود.

همچنین بخوانید | از SRK تا CM Yogi Adityanath، در اینجا برخی از بزرگترین نام هایی هستند که تیک های آبی توییتر خود را از دست داده اند.

حساب رسمی تایید شده توییتر در روز چهارشنبه توییت کرد: “فردا، 20/4، ما در حال حذف تیک های تایید شده قدیمی هستیم.”

در نتیجه، چندین ورزشکار، از جمله کریکت‌بازان، نمرات تأیید خود را از دست داده‌اند. کوین پیترسن، بازیکن سابق کریکت انگلیس در مورد آن گفت: “چه کسی اهمیت می دهد که شما تیک آبی داشته باشید یا نه؟ چه تاثیر مثبت یا منفی بر روز شما می گذارد؟ واقعاً نباید!»

“شاد باش، خوب باش و اجازه نده یه چیز خیلی احمقانه تو رو برای یک ثانیه آزار بده!”

برای ثبت، پیترسن تیک آبی را دارد.

فرانچایز لیگ برتر هند یعنی Lucknow Supergiants، که سال گذشته به فینال راه یافته بود، یک میم از بازیگر بالیوودی Manoj Bajpayee را با عنوان، “تیک آبی کهاهای؟ (تیک آبی کجاست؟)».

تعداد کمی از ورزشکاران یک شبه نمره تایید خود را از دست داده اند. بازیکنان فوتبال کریستیانو رونالدو (108.3 میلیون دنبال کننده)، نیمار (62 میلیون)، کاکا (29.4 میلیون)، آندرس اینیستا (25.4 میلیون)، رونالدینیو (21.5 میلیون)، جرارد پیکه (20.8 میلیون)، وین رونی (17.1 میلیون)، کیلیان امباپه (12.2 میلیون)؛ ستاره های NBA کوین دورانت (20.8 میلیون)، استفن کری (17.3 میلیون)؛ تنیس بازان رافائل نادال (15.7 میلیون)، راجر فدرر (12.8 میلیون) و گلف باز تایگر وودز (6.6 میلیون).

در میان ورزشکاران هندی، ورزشکاران قابل توجه بدون علامت تیک عبارتند از: کریکت بازان ویرات کوهلی (55.1 میلیون)، ساچین تندولکار (38.6 میلیون)، روهیت شارما (21.7 میلیون)، MS Dhoni (8.5 میلیون). شاتل ساینا نهوال (8.3 میلیون)، PV Sindhu (3.1 میلیون)؛ ورزشکار Neeraj Chopra (894.9K); کشتی گیران باجرنگ پونیا (362.7K)، وینش فوگات (331.4K); تنیس بازان سانیا میرزا (9.1 میلیون)، Leander Paes (1.2 میلیون)، ماهش بوپاتی (949.8K)، روهان بوپانا (361.9K)؛ فوتبالیست سونیل چتری (1.7 میلیون) و نگهبان هاکی پی آر سرجش (477.2 هزار نفر).

لبرون جیمز ستاره NBA لس آنجلس لیکرز (52.7 میلیون) که در ابتدا گفته بود هزینه اشتراک را پرداخت نخواهد کرد، تیک آبی خود را حفظ کرده است. گزارش شده است که ماسک از جیب خود پول پرداخت کرده تا حساب خود را تأیید کند.

از این پس، فقط افراد و سازمان‌هایی که برای اشتراک آبی توییتر حق بیمه پرداخت می‌کنند، اعتبار تأیید شده را در نمایه‌های خود دریافت می‌کنند.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود، اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام