Prithvi Shaw از سمت DC به سمت SRH سقوط کرد

پریتوی شاو در بازی دهلی کپیتالز مقابل سانرایزرز حیدرآباد پس از یک روند بد در فرم با خفاش حضور ندارد.

IPL 2023: Prithvi Shaw از سمت DC به سمت SRH سقوط کرد پس از دویدن غم انگیز با خفاش

پریثوی شاو به عنوان یک بازیکن ضربه ای در تعقیب و گریز DC در برابر KKR به جای ایشانت شارما آورده شد، اما تنها کاری که شاو می توانست 13 ران انجام دهد، بود. ورزشی

شروع غم انگیز پریتوی شاو در لیگ برتر هند (IPL) 2023 با خفاش به این معنی بود که او از تیم پایتخت دهلی (DC) در بازی XI مقابل Sunrisers Hyderabad (SRH) در روز دوشنبه در اوپال کنار گذاشته شد.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

شاو از شش مسابقه این فصل تاکنون تنها 47 ران به ثمر رسانده است و به عنوان یک جانشین ضربه ای وارد دروازه دی سی در تعقیب و گریز خود در برابر Kolkata Knight Riders (KKR) در 20 آوریل شد. با این حال، تنها چیزی که شاو می توانست جمع آوری کند، 13 ران از 11 توپ بود که دو مرز را جمع آوری کرد.

فیلیپ سالت، ضربه‌گیر ویکت‌باز، در یازدهم گنجانده شده است، در حالی که میچل مارش، که به دنبال تغییر اوضاع با خفاش است، نیز جایگاه خود را در یازدهم حفظ می‌کند.

دهلی کپیتالز در قعر جدول رده بندی IPL قرار دارد و اولین برد خود را تنها در بازی قبلی خود مقابل KKR به دست آورد.

DC در حال بازی XI در مقابل SRH: دیوید وارنر (c)، فیلیپ سالت (w)، میچل مارش، مانیش پاندی، سرفراز خان، آکسار پاتل، امان حکیم خان، ریپال پاتل، آنریچ نورجه، کولدیپ یاداو، ایشانت شارما.

پیش‌نمایش، رودررو، احتمالاً در حال پخش XI، پخش زنده
خواندن مطالب جدید

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود، اخبار هند و اخبار سرگرمی را اینجا بخوانید. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری، بررسی ابزارها و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید. گجت های محبوب از جمله مشخصات لپ تاپ، تبلت و موبایل، ویژگی ها، قیمت ها، مقایسه.