KKR از RCB در بنگالورو پیشی گرفت

ما بازی را به آنها تحویل دادیم. ما مستحق باخت بودیم. ما به آنها یک پیروزی دادیم. ویرات کوهلی، کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور (RCB) پس از باخت 21 دوی آنها مقابل کلکته نایت رایدرز (KKR) در بنگالورو در روز چهارشنبه گفت: ما مطمئناً استاندارد نبودیم.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

ویرات کهلی مطمئناً یکی دو چیز را در مورد برخورد در موقعیت های بازی فشار می داند، اما روز چهارشنبه شرایط متفاوت بود.

RCB vs KKR: ونکاتش ایر برای اخراج ویرات کوهلی شکار خیره کننده ای می گیرد. ویدیو را تماشا کنید

IPL 2023: Virat Kohli می گوید که RCB پس از شکست 21 ران در بنگالورو، بازی را به KKR “سپرد”

RCB 69 ران را در پنج اور آخر فاش کرده بود تا KKR پس از اینکه از آنها خواسته بود ابتدا bat 200/5 را ارسال کند.

یک بار دیگر، برنامه های بولینگ مرگ RCB به خوبی پیش نرفت، و یک بار دیگر، ضربات RCB تسلیم فشار تعقیب و گریز شدند. این چیز جدیدی نیست. ما قبلاً آن را دیده‌ایم، RCB قبلاً این کار را انجام داده است.

RCB در برابر KKR چه کمبودی داشت؟

وقتی موقعیت‌های سختی مانند تعقیب و گریز بیش از 200 در یک T20 پیش می‌آید، مهم است که از نظر ذهنی برای آن آماده باشید. چیزی شبیه به هر چه ممکن است. بنابراین RCB در برابر KKR چه کمبودی داشت؟

مشارکت های پایدار این فقط شکارها نیستند که بازی شما را برنده می‌کنند، بلکه آن مشارکت‌های بزرگ و پایدار نیز هستند که به‌عنوان برنده مسابقه به حساب می‌آیند.

RCB تعقیب و گریز خود را با اعتماد به نفس آغاز کرد و کوهلی و دو پلسیس به تیم خود کمک کردند تا در دو اور اول به 30 برسد.

با این حال، دو پلسیس در اولین توپ از اور سوم خارج شد، و ناگهان، انگار تمام ریتم تعقیب و گریز RCB تحت تأثیر قرار گرفت. با محرومیت 55 ران بین کوهلی و ماهیپال لومرور برای ویکت چهارم، هیچ چیز مهمی برای بنگالورو وجود نداشت، و مهمتر از آن، کسی نبود که بتواند نه تنها نقش مهاجم را بازی کند، بلکه تا آخر نیز در آنجا بماند.

در مقابل، KKR دو شراکت بیش از 80 داشت. اولی که بین بازکنان جگادیسان و جیسون روی و دومی بین نیتیش رانا و ونکاتش ایر برای ویکت سوم قرار داشت.

هارشال پاتل برای مدتی متخصص مرگ و میر برای RCB بوده است، اما روز چهارشنبه، ارقام 0/44 بدون ویکت را تحمل کرد که بیش از 30 ران از این تعداد در اورهای مرگ به دست آمد.

وارون چاکاراوارتی، تغییر دهنده بازی

در بازی قبلی خود، وارون چاکاراوارتی از KKR ارقام 1/49 را تحمل کرده بود. چند روز بعد سریع به جلو، او به بهترین حالت خود بازگشته و ارقام 3/27 را ثبت می کند.

چاکاراوارثی نه تنها ویکت های معمولی گرفت، بلکه از نظر اقتصادی بهترین برای KKR بود، با نرخ اقتصادی 6.75.

اولین ویکت وارون متعلق به گلن ماکسول بود که در اواسط آف به آندره راسل در حالی که به دنبال پیشرفت بزرگ بود، به میدان رفت.

او بعداً دوباره در 12 ضربه زدهفتم در نهایت، ماهیپال لومرور را با یک وود بیرون از توپ خارج کرد. لومرور تمام تلاش خود را کرد، اما در عوض راسل را در میدویکت عمیق نگه داشت، که او را گرفت.

اگر مسابقه هنوز انجام نشده بود، وارون در پایان مسابقه به RCB بازگشت. در 18هفتم در پایان، ویکت دینش کارتیک (22) را گرفت که آن را به سمت عمق کشید، جایی که بازیکن توپ را کامل کرد.

این تغییراتی نیست که وارون روی آن کار می کند، در عوض، دقت یک تحویل است.

«بازی کریکت اینگونه است. آخرین مسابقه من برای 49 رفتم، امروز این جایزه را دریافت کردم. تمرکز من روی دقتم است، نه اینکه تغییراتی اضافه کنم. من خیلی کار کرده ام.» پس از بازی وارون با اعتماد به نفس گفت.

در همین حال، RCB به دنبال درست کردن کارها خواهد بود. آنها چند شانس برای گرفتن در زمین مقابل KKR از دست دادند، که احتمالاً یکی از دلایلی بود که باعث شد تعداد بیشتری از آن‌چه پیش‌بینی می‌شد، درز کند.

RCB بعداً در روز دوشنبه با لاکنو سوپر غول‌ها و KKR با گجرات تایتان‌ها در باغ‌های ادن در روز شنبه، این فرصت را پیدا می‌کند که به عقب برگردند.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام