Suryakumar همچنان در رتبه بندی ICC برای باترهای T20I در صدر قرار دارد

مارک چپمن از نیوزلند و افتخار احمد از پاکستان بهترین موقعیت های حرفه ای را در رده بندی بازیکنان T20I مردان ICC در پایان سری پنج مسابقه خود به دست آورده اند.

رتبه بندی ICC: Suryakumar Yadav همچنان در صدر جدول ضربه زدن T20I قرار دارد

تصویر فایل خمیر هندی سوریاکومار یاداو. ورزشی

Suryakumar Yadav از هند همچنان در صدر جدول رده بندی ICC برای مردان T20I قرار دارد. SKY در حال حاضر تنها بازیکن هندی در بین 10 بازیکن برتر است. مارک چپمن از نیوزلند و افتخار احمد از پاکستان در پایان سری پنج مسابقه خود در راولپندی بهترین موقعیت های حرفه ای را در رده بندی بازیکنان T20I مردان ICC به دست آورده اند.

چپمن که در این دو مسابقه 71 ضربه شکست ناپذیر از 42 تحویل و 104 شکست 57 شکست خورد تا با مجموع 290 ​​ران به پایان برسد، با 48 پله صعود به رتبه 35 در رده بندی رسیده است. بهترین رتبه قبلی چپمن در فوریه 2018 رتبه 54 بود.

افتخار که در دیدار فینال 36 امتیاز را به ثمر رساند با شش پله صعود به رده سی و هشتم مشترک دست یافت. او پس از محمد رضوان (از 798 امتیاز امتیاز به 811 پس از کسب امتیاز 98 در مسابقه نهایی) و بابر اعظم که در رده های دوم و سوم لیست رهبری سوریاکومار قرار دارند، سومین بازیکن برتر پاکستان است.

رتبه بندی ICC T20: Suryakumar Yadav جایگاه شماره 1 را در بین باترها حفظ می کند

Suryakumar Yadav به عنوان بهترین بازیکن کریکت T20 توسط Almanak Wisden Cricketers انتخاب شد.

بهترین قبلی افتخار در آبان ماه سال گذشته مقام چهل و سومی بود.

چاد بووز بازیکنان نیوزلندی (با 82 پله صعود به رتبه 118 در رده بندی بولینگ) و ایش سودی (دو پله صعود به رده چهاردهم در رده بندی بولینگ) و عماد وسیم بازیکن همه جانبه پاکستان جابجا شده اند. در هر سه لیست

عماد پس از به ثمر رساندن 31 گل در مسابقه فینال، 15 پله صعود کرده و در رده 127 در بین باتجرها قرار گرفته است، در حالی که بردهای سه امتیازی او برای 19 و دو امتیاز 21 او را با 120 رتبه به رتبه 93 در رده بندی بولینگ رسانده است. او همچنین با 44 پله صعود به رده 24 در بین رقبای همه جانبه رسیده است.

در به‌روزرسانی هفتگی رده‌بندی ODI، که عملکردهای بازی عمان و نپال را در جام برتر مردان ACC در کرتی‌پور در نظر می‌گیرد، ساندیپ لامی‌هان، پاپ اسپینر نپالی، پس از پایان با سه بر 45 در حالی که کوشال مالا با کوشال مالا به پایان رسانده است، با یک جایگاه به مقام بیست و دوم در میان بول‌بازان رسیده است. 108 توپ از 64 توپ او را با 35 رتبه به مقام 110 رسانده است.

زیشان مقصود قهرمان بازوی چپ عمان با دو پله صعود در رده بندی بولینگ به رده 49 رسیده است.

با ورودی های PTI

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری، بررسی ابزارها و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید. گجت های محبوب از جمله مشخصات لپ تاپ، تبلت و موبایل، ویژگی ها، قیمت ها، مقایسه.