Litton Das از KKR به دلیل اضطرار خانوادگی به خانه باز می گردد

ویکت بان بنگلادشی تا به اینجای فصل یک بار به میدان رفته است – در برابر دهلی کپیتالز در ورزشگاه آرون جایتلی در 20 آوریل.

IPL 2023: Litton Das از Knight Riders به ​​دلیل اورژانس خانوادگی به بنگلادش بازگشت

تنها حضور Litton Das برای Kolkata Knight Riders در IPL 2023 تاکنون در مقابل دهلی کپیتالز در استادیوم Arun Jaitley در دهلی نو بوده است. ورزشی

فرنچایز تایید کرد، لیتون داس، کتک‌دار کلکته نایت رایدر، به دلیل شرایط اضطراری خانوادگی، روز جمعه به خانه بازگشت.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

لیتون داس به دلیل یک فوریت فوری پزشکی خانوادگی مجبور شد اوایل امروز (جمعه 28 آوریل) به بنگلادش بازگردد. آرزوهای ما برای او و خانواده اش است تا از پس این دوران سخت برآیند.”

KKR در مقابل SRH: “ما باید بهتر بازی کنیم” – کاپیتان کلکته نیتیش رانا پس از شکست 23 ران

IPL 2023: KKR برای رویارویی با SRH با چشم به سومین برد متوالی

داس که توسط نایت رایدرز به مبلغ 50 میلیون روپیه در حراج بازیکن سال گذشته خریداری شد، در این فصل فقط یک بار به میدان رفت – در بازی مقابل دهلی کپیتالز در ورزشگاه آرون جیتلی در دهلی نو.

داس پس از بیرون آمدن تنها چهار دوش را انجام داد تا در کنار جیسون روی باز شود، و بعداً به دلیل زدن چند موقعیت با دستکش‌های دروازه‌بان مجرم شد و پایتخت‌ها با چهار ویکت پیروز شدند.

نارایان جگادیسان، که داس در بازی دهلی جایگزین او شده بود، از آن زمان به ترکیب KKR بازگشته است و در کنار روی باز می شود و همچنین وظیفه نگهبانی ویکت را بر عهده می گیرد.

نیراج چوپرا شماره یک جهان در پرتاب نیزه مردان شد
خواندن مطالب جدید

نایت رایدرها که در حال حاضر با سه برد و پنج باخت در رده هفتم قرار دارند، در تکلیف بعدی خود به مصاف گجرات تایتانز می روند و این مسابقه در بعدازظهر شنبه در محل خانه KKR باغ ادن برگزار می شود.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود، اخبار هند و اخبار سرگرمی را اینجا بخوانید. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری، بررسی ابزارها و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید. گجت های محبوب از جمله مشخصات لپ تاپ، تبلت و موبایل، ویژگی ها، قیمت ها، مقایسه.