MS Dhoni کاپیتان هند در فینال WTC می شود؟ راوی شاستری حرف خودش را می زند

برخی تعجب کرده‌اند که آیا MS Dhoni، یکی از بزرگ‌ترین کاپیتان‌هایی که بازی دیده است، باید از دوران بازنشستگی خارج شود و در فینال WTC مقابل استرالیا پیشی بگیرد.

راوی شاستری در مورد اینکه آیا دونی باید در فینال WTC بازی کند،

عکس فایل MS Dhoni. ورزشی

MS Dhoni ممکن است در IPL در حال انجام در فرم بی عیب و نقص نباشد یا برای توپ گیران مخالف دردسرساز باشد، اما رهبری او غیرقابل انکار است. او با تصمیمات بولینگ و قرارگیری در زمین خود هوشمندانه عمل کرده است تا چنای سوپر کینگز را در جایگاه چهارم جدول امتیازی ببیند. توانایی او در هدایت نیروها، تیم خود یا مخالفان، چیزی است که او را در لیگی مشابه بسیاری از بزرگترین کاپیتان های این ورزش قرار می دهد.

این باعث شده تا طرفداران به این فکر کنند که آیا MS Dhoni باید از دوران بازنشستگی خارج شود تا در یک مسابقه فینال مسابقات جهانی تست در برابر استرالیا در The Oval در ماه ژوئن کنترل را به دست بگیرد.

راوی شاستری وقتی در مورد آن سؤال شد گفت: “اوه. او با روشی که در IPL برای کسی که کریکت درجه یک بازی نمی کند نگه داشته است، دروازه بانان جوان زیادی را در کشور نشان داده است.

فینال مسابقات جهانی آزمون: انتخاب کشور میزبان برای استفاده از توپ

ترکیب نهایی WTC هند: چرا آجینکیا راهانه بازگشته است و رقابت بین پیسرها وجود دارد

شاستری معتقد است که صحبت کردن با دونی هیچ نتیجه ای نخواهد داشت، زیرا وقتی تصمیم خود را بگیرد، تغییری ایجاد نمی کند.

زمانی که ام اس تصمیم خود را بگیرد، تصمیم خود را می گیرد. در کریکت تست، جایی که او می توانست به راحتی یک سال یا یک سال و نیم بازی کند، اگر از نظر آماری مانند کشور ما رانندگی می کرد، آن 100 مسابقه تست، آن جمعیت زیاد، مراسم زیبا، راه رفتن در میان جمعیت را دوست داشت. ، با همه خداحافظی کن … او این را نمی خواهد. او مانند دستان بالاست، مرد جدیدی آنجاست، بگذارید باشد.

باربری کاشانی اولین اتوبار با تخفیف های ویژه - باربری و اتوبار بارسنتر
خواندن مطالب جدید

در اوایل هفته، کمیته انتخاب BCCI یک تیم 15 نفره را اعلام کرد که توسط روهیت شارما هدایت خواهد شد.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری، بررسی ابزارها و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید. گجت های محبوب از جمله مشخصات لپ تاپ، تبلت و موبایل، ویژگی ها، قیمت ها، مقایسه.