FIR ثبت شده است، کشتی گیران باید روی تمرین تمرکز کنند: یوگشوار دات

یوگشوار دات: کشتی گیران باید سه ماه قبل FIR را در برابر رئیس WFI ثبت می کردند.

کشتی گیران باجرانگ پونیا، وینش فوگات و ساکشی مالیک تصمیم گرفتند به اعتراض خود در Jantar Mantar ادامه دهند. PTI

یوگشوار دات، دارنده مدال المپیک، گفته است که کشتی گیران معترض باید سه ماه قبل، زمانی که در ابتدا تظاهرات را آغاز کردند، FIR را علیه بریج بوشان شاران سینگ، رئیس فدراسیون کشتی هند (WFI) ثبت می کردند.

پلیس دهلی روز جمعه دو FIR را علیه بریج بوشان که توسط هفت کشتی گیر از جمله یک نوجوان به آزار جنسی متهم شده است، ثبت کرد. FIR ها پس از اینکه کشتی گیران، از جمله وینش فوگات، ساکشی مالیک و باجرانگ پونیا برای اعتراض در 23 آوریل بازگشتند، ثبت شدند و بعداً دادگاه عالی را برای درخواست یک FIR علیه رئیس WFI معرفی کردند.

بخوانید | بریج بوشان می گوید «صنعت گرا، کنگره پشت اعتراضات» استعفا نمی دهد

اعتراض کشتی‌گیران: بریج بوشان می‌گوید «صنعت‌گر، کنگره پشت اعتراضات است» از ریاست WFI استعفا نمی‌دهد

اعتراض کشتی گیر: باجرانگ پونیا ادعا می کند که پلیس دهلی برق جانتار مانتار را قطع کرده است.

کشتی گیران ابتدا اعتراض خود را در ژانویه امسال آغاز کردند و رئیس WFI را به آزار و اذیت جنسی متهم کردند. ورزشکاران معترض خواستار استعفای بریج بوشان، رهبر BJP و انحلال WFI شدند. این اعتراض پس از ملاقات با وزیر ورزش آنوراگ تاکور که یک «کمیته نظارت» برای بررسی اتهامات ایجاد کرد، لغو شد. بوکسور افسانه ای مری کوم به عنوان رئیس کمیته معرفی شد.

پس از اینکه هیچ اقدامی علیه رئیس WFI صورت نگرفت، کشتی گیران برای اعتراض بازگشتند. و قول داده اند تا زمانی که بریج بوشان دستگیر شود به اعتراض ادامه خواهند داد.

اتوبار بلوار تعاون, باربری بلوار تعاون
خواندن مطالب جدید

یوگشوار دات، که همچنین بخشی از کمیته نظارت برای بررسی اتهامات آزار جنسی علیه بریج بوشان بود، از کشتی گیران خواسته است تا روی تمرین تمرکز کنند.

کشتی گیران باید 3 ماه پیش این اقدام را انجام می دادند. FIR ثبت شده است، حالا کشتی گیران باید روی تمرین خود تمرکز کنند. یوگشوار دات، که یکی از رهبران BJP نیز هست، به خبرگزاری گفت: حتی نخست‌وزیر حق مجازات ندارد فقط دادگاه این حق را دارد. ANI.

وی ادامه داد: در این مورد یک FIR ثبت شده است و همانطور که قبلاً نیز گفتم کشتی گیران باید برای ثبت نام FIR 3 ماه به عقب تر اقدام می کردند. دات اضافه کرد که در خانه نشستن هیچ اتفاقی نمی افتد.

دات در مورد کار این کمیته گفت که از تیم خواسته شد پس از گوش دادن به همه طرف های درگیر گزارش را ارائه کنند. وی افزود که دادگاه ها فقط قدرت صدور حکم را دارند و نه کمیته و نه نخست وزیر نمی توانند کسی را مجازات کنند.

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام