IOA از بیانیه حمایت از کشتی گیران معترض عقب نشینی کرد

اعتراض کشتی گیران: گزارش ادعا می کند که کمیسیون ورزشکاران IOA از بیانیه حمایت از کشتی گیران عقب نشینی می کند

ساکشی مالک باجرانگ پونیا که از جمله کشتی گیران کلیدی این اعتراض هستند، در Jantar Mantar تمرین می کنند. PTI

کمیسیون ورزشکاران اتحادیه المپیک هند (IOA) روز یکشنبه تصمیم گرفت از انتشار بیانیه ای برای ابراز همبستگی با کشتی گیران معترض به فدراسیون کشتی هند (WFI) در دهلی نو جلوگیری کند.

این پیشرفت چند روز پس از آن صورت می‌گیرد که پی‌تی اوشا، رئیس IOA، اعتراضات جاری کشتی‌گیران برجسته در Jantar Mantar دهلی را محکوم کرد و گفت که “برای ورزش خوب نیست”.

اعتراض کشتی گیران به WFI: جدول زمانی تحولات تاکنون

باجرنگ پونیا: عده کمی هستند که می‌خواهند اعتراض کشتی‌گیران را به سمت دیگری بکشانند، لطفاً وارد سیاست نشوید.

پرونده آزار و اذیت جنسی WFI: کشتی گیران قول می دهند تا زمانی که بریج بوشان سینگ پشت میله های زندان باشد اعتراض کنند. اطلاعیه مسائل SC

بر اساس گزارشی در مورد ایندین اکسپرسکمیسیون ورزشکاران – به ریاست اسطوره بوکس، ام سی مری کوم – پس از جلسه روز شنبه بیانیه ای را تهیه کرده بود که باید با لحن بی طرفانه خواستار اتخاذ تدابیر بیشتر برای اطمینان از ایمنی ورزشکاران شد.

با این حال، در این گزارش آمده است که گاگان نارنگ، تیرانداز برنده مدال المپیک به این ایده رای منفی داد و گفت که برای انتشار بیانیه بیش از یک هفته پس از دور دوم اعتراضات کشتی گیران، «خیلی دیر شده است».

کشتی گیران برجسته هندی از جمله ساکشی مالیک، وینش فوگات و باجرانگ پونیا در حال رهبری دور دوم تظاهرات در جانتار مانتار در پایتخت این کشور هستند که خواستار دستگیری بریج بوشان شاران سینگ، رئیس WFI تحت آتش هستند، که به آزار و اذیت جنسی چندین کشتی گیر علاوه بر آن متهم شده است. ایجاد آزار و اذیت ذهنی و همچنین سوء استفاده مالی.

VanVleet مورد علاقه طرفداران رپتورز از گفتگوهای "آسان" قرارداد متعجب شد
خواندن مطالب جدید

بریج بوشان، که از قضا نماینده حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) از گوندا، اوتار پرادش نیز هست، اتهامات وارده علیه خود را رد کرده و در این مورد بی گناه است و در عین حال، احزاب سیاسی رقیب را در اعتراضات جاری متهم کرده است. ملت توسط خیابانorm

بخوانید | بریج بوشان، رئیس WFI می‌گوید «صنعت‌گر و کنگره پشت اعتراضات هستند».

در همین حال، پلیس دهلی دو FIR را علیه Brij Bhushan تشکیل داده است که یکی از آنها شامل قانون POCSO مربوط به ادعای تجاوز جنسی به یک خردسال است. این بیش از یک هفته پس از شکایت کشتی گیران در پاسگاه پلیس کانات و تنها پس از آن بود که موضوع به دیوان عالی کشور کشیده شد.

کشتی گیران ابتدا در ماه ژانویه در همان سایت اعتراضاتی را برگزار کرده بودند، اما تنها سه روز بعد پس از ملاقات با وزیر ورزش اتحادیه، آنوراگ تاکور، که تشکیل یک کمیته نظارتی شش نفره را اعلام کرد که وظیفه بررسی ادعاهای علیه آن را بر عهده داشت، آن را لغو کردند. بریج بوشان.

چهار هفته به این هیئت فرصت داده شد تا به نتیجه برسد. با گذشت بیش از سه ماه بدون اقدام مشخص علیه رئیس WFI، کشتی‌گیران برای تحصن مجدد به دهلی بازگشتند.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود، اخبار هند و اخبار سرگرمی را اینجا بخوانید. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام