تامپسون امتیاز 30 را به دست می‌آورد و وریرز لیکرز را به یک سری مساوی تبدیل می‌کند

پس از یک سبد بزرگ دیگر، کلای تامپسون به سمت هوادارانی که در محوطه مقابل نیمکت وریرز نشسته بودند، دوید و دست‌هایش را در هوا بلند کرد تا کل آرنا پشت سر او شعله‌ور شود. طولی نکشید که ضربات او در حال سقوط بود.

او تمام عمرش منتظر درخشش مقابل لس آنجلس لیکرز پدرش در صحنه بزرگ بوده است.

تامپسون 30 امتیاز با 8 پرتاب سه امتیازی به دست آورد، گلدن استیت آنتونی دیویس را محدود کرد و لبرون جیمز را 23 امتیاز داد و وریرز مدافع عنوان قهرمانی، نیمه نهایی کنفرانس غرب خود را با لیکرز در یک بازی با پیروزی 127 بر 100 پنجشنبه شب یکسان کرد.

تامپسون گفت: “من فقط سعی می کردم جمعیت را به راه بیندازم.” “همیشه وقتی خوب به توپ شوت می‌زنید لذت بخش است، حتی بهتر است وقتی با هم یک برد را به دست آورید.”

استفن کری 20 امتیاز و 12 پاس گل داد و برادر تامپسون اسپلش به گلدن استیت کمک کرد تا 21 گل سه امتیازی دیگر بزند – واریرز رکورد NBA در دو بازی اول یک سری پلی آف با 42 گل را به دست آورد. جیمز کاوالیرز در مقابل 40 گل زد. آتلانتا در دور دوم 2016.

جیمز گفت: “آنها تنظیمات خود را انجام دادند. ما می دانستیم که قرار است این کار را انجام دهند، این کاری است که یک تیم قهرمانی انجام می دهد.” آنها امشب در دادگاه خانگی خود خدمت کردند.

مربی استیو کر همه چیز را تغییر داد و JaMychal Green را در ترکیب اصلی کوون لونی قرار داد، کسی که در بازی 1 23 ریباند به ثبت رساند اما با یک بیماری دست و پنجه نرم می کرد. کر قصد داشت با گزینه های گلزنی و موقعیت های پرتاب آزاد بیشتر، با حضور فیزیکی در مقابل دیویس، ظاهری متفاوت ارائه دهد – جایی که گلدن استیت با شکست 117-112 در بازی باز، کاملاً مغلوب شد.

"من نمی توانم روی جایی که اشتباه رخ داده است انگشت بگذارم"
خواندن مطالب جدید

سبد تامپسون در فاصله 7:48 باقی مانده در سبد سوم، بیشترین برتری گلدن استیت را با نتیجه 82-64 به ارمغان آورد و وریرز از آنجا به پایان رسید.

کر گفت: «کلی این کار را انجام داد و دفاع ما به نوعی به حمله ما دامن زد.

واریورز امتیازات فست-بریک و امتیاز بیشتری در رنگ داشتند. JaMychal Green با 15 امتیاز به بالاترین سطح دوران پلی آف خود رسید، در حالی که دریموند گرین پس از اصرار که باید تهاجمی تر شود، 11 امتیاز، 11 ریباند و 9 پاس منجر به گل را به دست آورد.

JaMychal Green گفت: “من منتظر این لحظه بودم، فقط می خواستم نشان دهم که می توانم کمک کنم.” آنها همیشه به من می گویند آماده باش، زمان من فرا خواهد رسید.

اندرو ویگینز از کانادا ۱۱ امتیاز، ۴ پاس منجر به گل و ۴ ریباند برای وریرز به دست آورد.

بهترین سریال از هفت روز شنبه برای بازی 3 به لس آنجلس می رود. تامپسون در بازگشت به خانه در کالیفرنیای جنوبی گفت که به یاد “بزرگترین الهام بخش من” کوبی برایانت و دختر جیجی بازی خواهد کرد.

تامپسون گفت: “من برای فرصتی که پیش روی من است، احترام زیادی قائل هستم.”

جیمز در بازی اول با یک جفت سه گلزنی شش بر هشت به ثمر رساند و 14 امتیاز را به دست آورد. او یک توپ شل را به دست آورد و اجازه داد تا برای سه بازی زیبا با 7:47 قبل از نیمه تمام به پرواز درآید، اما واریرز خیلی زیاد بود.

ثبت آگهی رایگان
خواندن مطالب جدید

دیویس عملکرد درخشان خود را در بازی اول – 30 امتیاز، 23 ریباند، 5 پاس منجر به گل و چهار شوت بلاک و شوت 11 به 19 – با 11 امتیاز در حالی که پنج شوت برای 11، هفت ریباند، چهار پاس منجر به گل و سه بلاک زد دنبال کرد.

دریموند گرین گفت: ما با قدرت بیشتری بازی کردیم.

گلدن استیت در کوارترهای دوم و سوم با نتیجه 84 بر 47 از لیکرز پیشی گرفت – برای اولین بار در تاریخ فرنچایز، دو کوارتر 40 امتیازی در یک بازی پلی آف ثبت کرد.

روی هاچیمورا، مهاجم لیکرز گفت: “برای ما نگهبانی از چهار تیرانداز سخت بود.” آنها از نظر دفاعی تهاجمی تر بودند.

لونی در حالی که برای اولین اقدام خود از روی نیمکت در حالی که 3:41 مانده به بازی اول از روی نیمکت بیرون آمد، غرش های بسیار زیادی دریافت کرد. او 8 ریباند گرفت و 6 امتیاز را تنها در کمتر از 12 دقیقه بازی کرد – و وریرز همچنان بدون بهترین ریباندر 55-40 لیکرز را پشت سر گذاشت.

کری گفت: “ما می توانیم به روش های مختلف بازی کنیم، من می توانم به روش های مختلف بازی کنم.”

کر به سختی قبل از بازی 2 نگران بود، و به این اشاره کرد که چگونه گلدن استیت بازی 1 فینال NBA را در سال گذشته در خانه به بوستون شکست داد و سپس تمام آن را برد.

هیت سلتیکس را با شکست 26 امتیازی در بازی 3 در آستانه حذف قرار داد
خواندن مطالب جدید

واریورز همچنین در سری دور اول خود با کسری 2-0 به پیروزی رسیدند تا ساکرامنتو، اولین مدافع عنوان قهرمانی را شکست دهند.

داروین هام، مربی لیکرز، گفت: «می‌توان گفت، آن‌ها آماده بودند تا یک بازی را تضمین کنند و دوباره با نتیجه 0-2 به جایگاه خود برنگردند.»