کاترین اسکایور-برانت پرده های حرفه ای درخشان بین المللی را پایین می آورد

دریانورد کهنه کار کاترین اسکایور-برانت روز جمعه اعلام کرد که از مسابقات بین المللی کریکت بازنشسته شده است و پرده های 19 ساله حرفه ای درخشان برای انگلیس را پایین می آورد.

Sciver-Brunt با 335 ویکت به عنوان برترین ویکت گیر برای انگلیس در تمام فرمت ها به پایان می رسد که پس از جولان گوسوامی از هند (355 ویکت) در مسابقات بین المللی زنان رتبه دوم را دارد.

این پرتاب کننده سریع به زنان انگلیس کمک کرد تا سه پیروزی در سری Ashes و سه قهرمانی در جام جهانی داشته باشند، دو قهرمانی در ODI و یکی در T20s، از زمان اولین بازی خود در سال 2004.

کریکت زنان برای نابینایان: هند نپال را شکست داد تا سری 5 بازی 1-1 را به تساوی بکشاند.

توضیح: سقف حقوق و قوانین قرارداد BBL برای مبارزه با سایر لیگ های T20 تغییر می کند

Sciver-Brunt، 37 ساله، سال گذشته بازی Tests را کنار گذاشت و همچنین از ODI ها کنار رفت.

او اکنون تصمیم گرفته است که به طور کلی از انگلستان دور شود، علیرغم اینکه قصد دارد در قسمت T20 از مجموعه چند فرمتی Ashes تابستان امسال بماند.

او گفت: «خب من اینجا هستم، 19 سال بعد، در پایان سفر بین المللی ام. فکر می‌کردم هرگز نمی‌توانم به این تصمیم برسم، اما این تصمیم را گرفتم و این سخت‌ترین تصمیم زندگی من بوده است.

من هرگز رویا یا آرزویی برای انجام کاری که انجام داده ام نداشتم، فقط آرزو داشتم خانواده ام به خودم افتخار کنند. و آنچه من به دست آورده ام بسیار فراتر از آن بوده است.»

آخرین حضور Sciver-Brunt در انگلیس در شکست نیمه نهایی جام جهانی T20 مقابل میزبان آفریقای جنوبی در فوریه بود.

‘افسانه’

Sciver-Brunt افزود: “من باید خیلی چیزها را شکر کنم، کریکت به من هدف، احساس تعلق، امنیت، خاطرات طلایی و بهترین دوستانی که تا آخر عمر باقی خواهند ماند، داده است.”

این افتخار بزرگی بود که برای مدت طولانی نماینده انگلیس بودم و می‌خواهم از تمام اعضای خانواده کریکت انگلیس در گذشته و حال برای اینکه وقت من را به زمانی خاص تبدیل کردند تشکر کنم.

او همچنین با ادای احترام به نات اسکایور-برانت، بازیکن همه کاره انگلیس، گفت: از بین جام‌ها و عناوینی که می‌توانستم به آن‌ها دست پیدا کنم، به همه آنها رسیده‌ام، اما بزرگترین دستاورد من خوشحالی است که پیدا کردم. در نات.”

کلر کانر، مدیر عامل کریکت زنان انگلیس، گفت که اسکایور برانت به عنوان “افسانه ورزش ما” از بازی بین المللی کنار رفت.

کانر، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس، گفت: “کاترین کارهای زیادی برای بازی کریکت و به ویژه کریکت زنان انجام داده است.”

او یک الگوی باورنکردنی بوده است و هر چیزی را که برای نزدیک به 20 سال داشته به ما داده است.

کاترین کار خود را در دورانی کاملاً متفاوت از دورانی که اکنون در آن هستیم آغاز کرد و ما به خاطر نقشی که در پیشرفت بازی ما، بالا بردن استانداردها و آوردن مخاطبان جدید به کریکت زنان ایفا کرده است، مدیون او هستیم.

او به سادگی یک اسطوره ورزش ما است.

Sciver-Brunt که اغلب پس از جمع آوری 1864 دوش بین المللی به عنوان یک بازیکن بولینگ همه جانبه در نظر گرفته می شود، قبلاً از کریکت منطقه ای کنار رفته بود اما یک فصل دیگر در The Hundred بازی خواهد کرد.

اعلام Sciver-Brunt تنها دو روز پس از آن منتشر شد که شبنیم اسماعیل، سرعت‌باز اهل آفریقای جنوبی، تصمیم گرفت آن را یک روز در کریکت بین‌المللی بنامد و تصمیم گرفت زمان بیشتری را با خانواده‌اش بگذراند.

با ورودی های AFP

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام