جیسوال می‌گوید که «نرخ دویدن تنها چیزی بود» که در طول 50 در برابر KKR در ذهن داشت

افزایش نرخ خالص دویدن (NRR) راجستان رویالز (RR) تنها چیزی بود که در ذهن یاشاسوی جایسوال بود زیرا بازکننده جوان موفق شد یک 98 شگفت‌انگیز را از 47 تحویل به دست آورد تا پیروزی 9 ویکتی را در مقابل کلکته نایت رایدر (KKR) ایجاد کند. روز پنجشنبه در کلکته

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

جیسوال که در طول ضربه نفس گیر خود رکورد سریع ترین نیم قرن تاریخ IPL را شکست، در حالی که این جفت به راجستان در تعقیب هدف 150 دونده کمک کرد، با کاپیتان سانجو سامسون (48 نفر خارج از بازی) یک پایه 121 دونده بدون شکست ساخت. مجموعه کلکته با 9 ویکت و 41 تحویل اضافی.

IPL

IPL 2023: صدای سوزان یاشاسوی جیسوال بیهوده است زیرا تلاش جمعی MI بر RR غلبه می کند.

IPL

یاشاسوی جیسوال در جریان درگیری MI-RR به IPL ton ضربه می زند. کریکت توییتر «یکی از بهترین مسابقات» را تحسین می کند

این پس از آن بود که یوزوندرا چاهال در سهمیه چهار اور خود، ارقام عالی 25/4 را به دست آورد تا تیم میزبان را به 149 بر 8 محدود کند.

این همیشه در ذهن من است که به بیرون بروم و خوب بازی کنم. امروز حس خوبی بود اینطور نیست که هر چیزی که می خواستم اتفاق بیفتد، خوب آماده می شوم و به خودم اعتماد دارم. من می دانم که نتایج خواهد آمد.

شوت برنده احساس خوبی بود، می‌خواستم بازی را تمام کنم و برنده شدن در بازی شعار من بوده است. من برکت و سپاسگزارم، تمام تلاشم را می کنم.

امتیاز زنده کریکت ، نیوزیلند و وست هند ، روز 1 ، آزمون اول در همیلتون
خواندن مطالب جدید

فکر می کنم نرخ دویدن تنها چیزی بود که در ذهن ما، من و سانجو وجود داشت بهای فقط درباره پایان سریع بازی صحبت می‌کردیم.»

قبل از اینکه او یکی از بهترین ضربه‌های این IPL را انجام دهد، جیسوال دید که شریک افتتاحیه‌اش، جاس باتلر، به‌دلیل یک درهم‌تنیدگی از بین می‌رود، و پس از آن مسئولیت کمک به تیم بر عهده او بود.

فکر می‌کنم این اتفاق در بازی رخ می‌دهد، این به من مسئولیت می‌دهد که حتی بهتر عمل کنم. و سانجو بهای جیسوال بازیکن مسابقه گفت: به بازی من ادامه بده و به تمام شدن آن فکر نکن.

RR در حال حاضر با شش برد و به همان اندازه شکست پس از 12 بازی در جایگاه سوم جدول رده بندی قرار دارد که این برد سرسام آور نرخ دوندگی آنها را به 0.633+ بسیار سالم رساند.

با ورودی های PTI

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام