جی شاه، دبیر BCCI، جایزه IBLA ‘تغییر بازی’ CNBC TV18 را به زنان کریکت باز اختصاص داد.

شاه، دبیر BCCI در مراسم اهدای جوایز CNBC TV18 همراه با نمادهای بازی زنان مانند میتالی راج، جولان گوسوامی، کاپیتان فعلی هند، هارمنپریت کائور، حضور داشت.

جی شاه، دبیر BCCI، جایزه IBLA 'تغییر بازی' CNBC TV18 را به زنان کریکت باز اختصاص داد.

جی شاه، دبیر BCCI در مراسم CNBC TV18 India Business Leader Awards. اخبار18

هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) جایزه “تغییر بازی سال” را در مراسم CNBC TV18 India Business Leader Awards (IBLA) روز پنجشنبه دریافت کرد و جی شاه، وزیر آن را به زنان کریکت باز هندی تقدیم کرد.

شاه همراه با نمادهای بازی زنان مانند میتالی راج و جولان گوسوامی و همچنین اعضای فعلی تیم کریکت زنان هند از جمله کاپیتان هارمنپریت کائور، اسمریتی ماندانا و جمیما رودریگز در مراسم اهدای جوایز حضور داشت.

از همه بازیکنان کریکت که سخت در زمین کار می کنند تشکر می کنم. از بینندگان خطی و دیجیتال برای حمایت از بازی کریکت سپاسگزاریم. من می خواهم این جایزه IBLA را به تمام کریکت بازان زن خود تقدیم کنم.

BCCI

BCCI تقریباً 1.5 میلیارد دلار در مدل مالی پیشنهادی ICC برای چرخه 2024-27 درآمد کسب می کند.

BCCI

قراردادهای مرکزی BCCI: Richa Ghosh، Jemimah Rodrigues به دسته B ارتقا یافتند. شیخا پاندی سقوط کرد

در سال 2019، بازیکنان زن اولین تست توپ صورتی خود را در استرالیا انجام دادند، جایی که در آن برتری داشتند. زمانی که BCCI را بر عهده گرفتم، تصمیم گرفتم که نمی‌توانیم در هزینه‌های مسابقات تبعیض قائل شویم و در مورد برابری دستمزد تصمیم گرفتم. شاه در این مراسم گفت: بر سر تضمین برابری دستمزد زنان کریکت‌باز در هند به اتفاق آرا توافق شد.

در همین حال، میتالی و جولان درباره رشد کریکت زنان در هند طی سال‌ها و همچنین تأثیر لیگ برتر زنان صحبت کردند.

من در دو سال گذشته تغییرات زیادی را در کریکت زنان دیده ام. کریکت زنان یک ورزش مناسب است و پیشنهادات سودآوری برای دختران جوان دارد. میثالی گفت: زنان کریکت‌باز در تلویزیون، الهام‌بخش بسیاری از دختران دیگر خواهند بود تا در مسیر خود قدم بردارند.

“لیگ برتر بانوان یک تغییر دهنده بازی برای کریکت بانوان خواهد بود. دختران جوان بیشتری می گویند که می خواهند بازیکن WPL شوند و در مسابقات شرکت کنند.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری، بررسی ابزارها و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید. گجت های محبوب از جمله مشخصات لپ تاپ، تبلت و موبایل، ویژگی ها، قیمت ها، مقایسه.