درخشش جایسوال و چاهال در پیروزی برتر RR مقابل KKR

در حالی که راجستان رویالز (RR) با چماق و توپ از کلکته نایت رایدر (KKR) پیشی گرفت تا امیدهای خود را برای رسیدن به پلی آف IPL 2023 زنده نگه دارند، رکوردهای متعددی در باغ ادن در روز پنجشنبه سقوط کرد.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

یوزوندرا چاهال پس از انتخاب RR به میدان، سومین چهار بازی خود را در این فصل ثبت کرد، و اطمینان حاصل کرد که ضربه‌زنان KKR در حیاط خلوت خود تلاش می‌کنند و راه خود را به سمت پایین‌تر از 149/8 طی می‌کنند. یاشاسوی جیسوال، بازیکن در فرم بازکننده، سپس با شکست ناپذیری 98، یکی از یک طرفه‌ترین پیروزی‌های سال‌های اخیر در IPL را رقم زد.

یاشاسوی

یاشاسوی جیسوال در جریان درگیری KKR-RR در باغ ادن سریعترین پنجاه تاریخ IPL را شکست.

یاشاسوی

یوزوندرا چاهال از RR رکورد تاریخ دواین براوو را در 25/4 مقابل KKR در کلکته شکست.

در طول راه، هر دو فیلمنامه چهال و جیسوال ضبط شد. در حالی که این بازیکن حیله گر از دواین براوو، قهرمان افسانه ای چنای سوپر کینگز (CSK) با اولین ویکت از چهار ویکت خود گذشت تا به بالاترین ویکت گیر در تاریخ IPL تبدیل شود و تعداد او را به 187 برساند. پایان اینینگ ها

جیسوال که اخیراً اولین صد T20 خود را در زمین خانگی خود در استادیوم وانکهده بزرگ کرده بود، از همان ابتدا حمله را به سمت بولرهای Knight Riders انجام داد و در نهایت نیم قرن خود را تنها در 13 توپ به پایان رساند و رکورد را شکست. سریعترین IPL پنجاه که قبلا متعلق به پت کامینز KKR بود.

KKR یک لرزش آشنا را تجربه کنید

7 راز محافظت شده در مورد خدمات باربری
خواندن مطالب جدید

و این فقط با چوب و توپ نبود که RR بر KKR در باغ‌های ادن تسلط داشت – آنها همچنین در زمینه میدان‌های زمینی طرف بسیار برتر بودند. به هر حال، چند شکار فوق‌العاده توسط شیمرون هتمایر و ساندیپ شارما از بازی بولینگ ترنت بولت در پاورپلی بود که توپ را برای سلطنتی‌ها به ارمغان آورد و زودتر از شر دو بازکننده انفجاری در جیسون روی و رحمان الله گورباز خلاص شد.

ضربه دوگانه منجر به یک پاورپلی 37 ران برای نایت رایدرها شد، که نیاز به ضدحمله محکمی از جفت ویکت سوم ونکاتش ایر و کاپیتان نیتیش رانا داشتند تا آنها را روی پاهای خود بازگرداند. و در حالی که این جفت در اوایل همکاری خود کمی محتاط بودند، یک 18 ران از سوی راویچاندران اشوین که شامل ضربات ششگانه پشت سر هم برای آییر بود، باعث شد تا آنها در نیمه راه خود حرکت کنند.

شتاب شروع به تغییر به سمت کلکته در اطراف آن مرحله شده بود و می‌توانست سکوی پرتابی برای یک پایان انفجاری در پایان باشد که چاهال با خلاص شدن از شر رانا، راجستان را به مسابقه بازگرداند و ویکت 184 را در IPL در دست گرفت. فرآیند.

او در اور دوم خود که 15 ران به ارمغان آورد، گران قیمت بود، اما با یک ضربه دوگانه در سومین ران، ایر را برای 57 و شاردول تاکور را دو توپ بعد جبران کرد. چاهال آخرین ترفند خود را در آخرین بازی خود در آستین داشت و از آن برای خلاص شدن از شر خطرناک رینکو سینگ استفاده کرد تا سومین چهارفره فصل خود را تکمیل کند.

نمایش جیسوال

اگر فصل قبل به جاس باتلر تعلق داشت، این بازکن جوان یاشاسوی جیسوال است که در این فصل بیش از حد انتظارش را برآورده می کند. جیسوال تنها چند روز پس از اینکه اولین صد T20 خود را در استادیوم وانکهد – مکانی که خانه او در کریکت داخلی است – به دست آورد، روز پنجشنبه یک بلیدر دیگر تولید خواهد کرد. در حالی که قرن مقابل سرخپوستان بمبئی بیهوده بود، این یکی حمله KKR را به شکست می‌رساند و آن نوع پیروزی را ایجاد می‌کند که RR پس از باخت در 5 بازی از 6 بازی آخر خود برای بازگشت به آن نیاز داشت.

Neeraj Chopra ، Shivpal Singh و دیگر پرتاب کنندگان پرتاب نیزه برتر هند اردوی آموزشی را در Bhubaneswar آغاز کردند
خواندن مطالب جدید

بیش از نیمی از نبرد برای رویالز در داخل پاورپلی برنده شد. نایت رایدرها 37 دوش ناچیز را در طول محدودیت های میدانی جمع آوری کرده بودند. رویالز در نهایت تنها در دو اور 40 به ثمر رساند و آندره راسل با ضربه مستقیم در انتهای غیرمهاجم، جوس باتلر را به بیرون زد. رانا، کاپیتان KKR، تصمیم گرفت خود را در اوور اول معرفی کند، شاید قمار گرفتن توپ را از جیسوال چپ دست با آف اسپین خود بگیرد. نتیجه: یک بازه 26 اجرا بر روی آن 6، 6، 4، 4، 2، 4.

زمانی که رویالز از مرز 50 ران در سه اور عبور کرد، همیشه بازی آنها باخت بود. و این مسئله این بود که سلطنتی‌ها چقدر سریع از خط پایان عبور می‌کردند، و نه اینکه آیا جیسوال از آن طرف حمایت می‌کرد که او نیاز داشت تا قرن دوم را در چهار دوره بیرون بیاورد.

جیسوال، بازیکن مسابقه، در جریان ارائه پس از بازی، در مورد رویکرد خود و سامسون در حین تعقیب و گریز گفت: “فکر می‌کنم نرخ دوندگی تنها چیزی بود که در ذهن ما وجود داشت، من و سانجو بای فقط در مورد پایان سریع بازی صحبت می‌کردیم.” .

تا نیمه‌ی راه، به نظر می‌رسید که جیسوال روی سطحی کاملاً متفاوت از سطحی می‌کوبید که همکارش سامسون و ضربه‌زنان KKR روی آن ضربه زده بودند، زیرا کاپیتان RR نیز در 21 در نیمه راه در حال رفتن به توپ بود. خوشبختانه برای رویالز، کرالیت توانست دنده‌های خود را با شکست دادن آنوکول روی به مدت سه شش در مراحل بعدی تغییر دهد و تیم میهمان را در آستانه پیروزی قرار دهد.

ماسک آرسنال Gunnersaurus پس از ترس از انقراض به استادیوم امارات بازگشت
خواندن مطالب جدید

سامسون حتی لمس لیدر را تا انتها نشان داد، و به سمت چپ خود حرکت کرد تا مانع از پایین آمدن ضربه سرگردان از سویاش شارما به مدت پنج واید در زمانی که تنها سه تا برای برد لازم بود و جیسوال شش تن کمتر از تن او داشت. جیسوال، با این حال، دوش های برنده را به شکل مرزی از بولینگ تاکور در شروع 14 جمع آوری کرد، و دو تن از تنش کمتر بود، هرچند ژست سامسون چیزی است که او تا مدت ها فراموش نخواهد کرد.

در حالی که امیدهای پلی آف KKR با شکست نافرجام پس از دو برد متوالی ضربه بزرگی خورده است، RR ناگهان خود را در رده سوم جدول با دومین بهترین نرخ خالص در بین همه تیم ها می یابد. و یکشنبه می آید، زمانی که RR در مقابل رویال چلنجرز بنگلور قرار می گیرد، سامسون و شرکت مطمئناً از خودشان برای تحویل مجدد کالاها حمایت خواهند کرد.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام