“GT با یک معمای ضربتی در رتبه سه روبرو هستند”

عرفان پاتان گفته است که با وجود اینکه هاردیک پاندیا و کو به پلی آف IPL نزدیکتر شده اند، موقعیت شماره سه ضربه زدن همچنان یک نگرانی برای گجرات تایتان است.

  • کارکنان FirstCricket

  • 15 مه 2023

  • 13:26:46 IST

IPL 2023: عرفان پاتان می گوید: تایتان های گجرات با معمای ضربتی برای رتبه سوم روبرو هستند

هاردیک پاندیا کاپیتان جی تی در حال فعالیت است. ورزشی

گجرات تایتانز (GT) ممکن است یک برد دور از کسب جایگاه خود در پلی‌آف لیگ برتر هند (IPL) باشد، اما به گفته عرفان پاتان، بازیکن سابق کریکت هند، یکی از بخش‌هایی که تیم در آن مستقر نشده است، موقعیت شماره سه ضربه‌زنی است.

سای سودارسان در چند مسابقه اول در شماره سه قرار گرفته بود، اما هاردیک پاندیا از زمان بازی قبلی سودارسان در IPL در 16 آوریل، در این موقعیت ضربه زدن را بر عهده گرفته است. با این حال، پاندیا نتوانسته است انتظارات را برآورده کند، زیرا در تمام فصل تنها دو دهه پنجاه را پشت سر گذاشته است.

تایتان‌های گجرات با یک معمای ضربتی در شماره 3 روبرو هستند. هاردیک امسال نتوانسته است انتظارات را با خفاش برآورده کند. اما اگر او به شماره سه شلیک نکند، تشخیص اینکه چه کسی را در این پست بفرستد برای مدیریت تیم دشوار خواهد بود.»

مقالات مرتبط

IPL

IPL 2023: گجرات تایتانز برای مبارزه با سرطان پیراهن های اسطوخودوس را در برابر SRH می پوشد

IPL

IPL 2023: هاردیک پاندیا اصرار دارد که GT پس از شکست پنج ران مقابل دی سی در احمدآباد، باید «کریکت خوب» بازی کند.

در همین حال، محمد کایف معتقد است که GT به دنبال پیروزی در برابر Sunrisers Hyderabad (SRH) در روز دوشنبه است.

گجرات تایتانز می تواند اولین تیمی باشد که با پیروزی مقابل SRH به پلی آف راه پیدا می کند. کاپیتان هاردیک پاندیا از عملکرد خود و تیمش در بازی قبلی ناراضی به نظر می رسید و آنها به دنبال بازگشت هستند. عملکرد آنها در خارج از خانه خوب بوده است و آنها این بار به دنبال بهبود رکورد پیروزی در خانه هستند.

GT با 16 امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد و پیروزی مقابل SRH در روز دوشنبه به آنها کمک می کند تا صعودشان به پلی آف را تضمین کند.

تاریخ به روز رسانی: 15 مه 2023 13:26:46 IST

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری، بررسی ابزارها و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید. گجت های محبوب از جمله مشخصات لپ تاپ، تبلت و موبایل، ویژگی ها، قیمت ها، مقایسه.

مقاوم سازی سازه های بتنی با الیاف FRP
خواندن مطالب جدید