راوی شاستری می گوید که KS Bharat انتخاب واضحی برای همراهی خواهد بود

راوی شاستری، سرمربی اسبق هند، نظرات خود را در مورد نقش ویکت بان در فینال آزمون قهرمانی جهان مقابل استرالیا که ماه آینده در انگلیس برگزار می شود، ارائه کرده است.

شاستری معتقد است که KS Bharat “انتخاب واضح” برای مدیریت تیم برای نقش دروازه بان در The Oval خواهد بود.

در شرایطی که بازیکنان کلیدی به دلیل مصدومیت، از جمله ریشابه پنت و کی‌ال راهول، کنار گذاشته شده‌اند، تیم هند با آزمون مهم یک‌باره مقابل استرالیا در 7 ژوئن در شرایط سختی قرار دارد.

مقالات مرتبط

WTC

فینال WTC: جایی برای شوبمن گیل و چتشوار پوجارا در ترکیب ترکیبی هند و استرالیا راوی شاستری وجود ندارد.

WTC

فینال WTC: تصمیم استرالیا برای عدم انجام بازی های تدارکاتی «مملو از خطر است»، آلن بوردر می گوید

شاستری گفت از آنجایی که بهارات در اوایل سال جاری در طول سریال Border-Gavaskar ویکت‌ها را حفظ کرده بود، انتظار داشت که این بازیکن 29 ساله از ایشان کیشان جلوتر از مدیریت استفاده کند.

از شاستری در مورد دروازه‌بانی که هند باید در آخرین قسمت از The ICC Review بخواهد سؤال شد و گفت که انتخاب بستگی به شرایط سالن جنوب لندن دارد.

ببینید، این یک تصمیم سخت دیگر است. اکنون، اگر دو اسپینر در حال بازی هستند، شما می خواهید بهارات بازی کند.

باید دید چه کسی دروازه بان بهتری است. بهارات است یا ایشان کیشان؟ اکنون، این واقعیت که بهارات در مقابل استرالیا قرار گرفت، جایی که او تمام مسابقات تست را انجام داد، فکر می‌کنم او گزینه واضحی برای رفتن خواهد بود.»

انتخاب دوم، ضربه آزاد وکت باتر ایشان کیشان است. این چپ دست جوان در جریان چهار مسابقه سری تست مقابل استرالیا نیمکت نشینان را گرم کرد.

شاستری نشان داد که شرایط بازی در محل نهایی WTC در نهایت تصمیم می‌گیرد که کدام دروازه‌بان در نهایت بازی کند.

ببینید، این یک تصمیم سخت دیگر است. حالا، اگر دو اسپینر در حال بازی هستند، شما می خواهید بهارات بازی کند.

اگرچه بهارات فقط چهار تست انجام داده است، تجربه داخلی او از 90 بازی درجه یک در طولانی ترین فرمت نیز می تواند مقیاس را به نفع او تغییر دهد. از سوی دیگر، کیشان هنوز برای اولین بار تست خود را انجام نداده است و 48 بازی درجه یک دارد.

با این حال، کیشان با خفاش بیشتر از بهارات به دست آورده است، او در اواخر سال گذشته در Chattogram یک ODI دو قرن مقابل بنگلادش به ثمر رساند.

ضربه زدن چپ دست نیز تنوعی را در ترکیب اصلی ضربات دست راست به ارمغان می آورد و مربی سابق هند گفت که این دو بازیکن کریکت چندان از هم جدا نمی شوند.

آنجا چیز زیادی نیست. اینطور نیست که یکی از پسرها خیلی بهتر از دیگری باشد. ضربه زدن نیز وارد بازی خواهد شد، چه بخواهید ضربات ضربی ایشان کیشان در حد وسط باشد. این چیز دیگری است که باید به آن توجه کنید.

«آیا می‌خواهی با چهار بول‌باز سریع بروی؟ سپس چرخش زیادی وجود ندارد و شما فقط به فردی شایسته در پشت کنده ها نیاز دارید تا کار را انجام دهد. تا به مدیریت تیم بسپارید. درست قبل از بازی، آنها فقط همین چیزهای کوچکی را که من گفتم، می‌سنجیدند و بدیهی است که به فرم فعلی نگاه می‌کردند.»

با این حال، دینش کارتیک فکر می‌کند که انتخاب ساده است و دروازه‌بان کهنه‌کار – که در IPL برای رویال چلنجرز بنگلور بازی می‌کرد – تجربه بهارات را برای موقعیت بزرگ انتخاب کرد.

Karthik گفت: “من فکر می کنم بهارات انتخاب بسیار ساده ای خواهد بود، زیرا بازی با ایشان کیشان در اولین بازی خود و یک مسابقه آزمایشی مستقیم در فینال مسابقات قهرمانی جهان، کمی بیش از حد نیاز دارد.”

و این واقعیت که KS Bharat احتمالاً با این برتری که دارد، ترازو را به نفع خودش منحرف می کند. بنابراین من فکر می کنم که آنها با KS Bharat برای فینال خواهند رفت.

(با ورودی از PTI)

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

جی شاه، دبیر BCCI، جایزه IBLA 'تغییر بازی' CNBC TV18 را به زنان کریکت باز اختصاص داد.
خواندن مطالب جدید