فینچ می‌گوید GT تیم قدرتمندی برای شکست دادن در مسابقات IPL 2023 Qualifier 2 vs MI است.

آرون فینچ کاپیتان سابق استرالیا احساس می‌کند که شکست دادن تایتان‌های گجرات (GT) برای هندی‌های بمبئی (MI) سخت خواهد بود، زمانی که دو تیم در مرحله مقدماتی 2 لیگ برتر هند 2023 (IPL) در روز جمعه به رقابت بپردازند.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

مدافع عنوان قهرمانی GT، که برای دومین فصل متوالی پس از اولین حضور در سال گذشته در صدر مرحله لیگ IPL قرار گرفت، روز سه‌شنبه در چنای از چنای سوپر کینگز (CSK) که چهار بار برنده شده بود، متحمل شکست 15 ران شد.

مقالات مرتبط

GT

GT vs MI IPL 2023 Qualifier 2: رو در رو، محل برگزاری، زمان بندی مسابقات، گزارش آب و هوا، پخش زنده – همه آنچه که باید بدانید

GT

IPL 2023: انتقام دقیق MI از GT با برد 27 ران در Wankhede

آنها اکنون با یک MI خوشبین روبرو می شوند که روز چهارشنبه در Eliminator لاکنو سوپر جاینتز (LSG) را با 81 ران شکست داد تا در مسابقه قله که در محل خانه آنها در استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد برگزار می شود، جایگاهی کسب کنند.

جی تی تیم قدرتمندی برای شکست دادن است، زیرا آنها یک بولر در کلاس جهانی در رشید خان دارند. آنها یک کاپیتان خوب در هاردیک پاندیا دارند که پختگی زیادی از خود نشان داده است. ثالثاً، حمله سریع بولینگ آنها نیز متعادل است.» فینچ، که بخشی از 9 فرنچایز مختلف IPL بوده است، پیش از بازی Qualifier 2 روز جمعه در Star Sports گفت.

گجرات و بمبئی تا کنون دو بار در این فصل با یکدیگر دیدار کرده اند. در حالی که GT در دیدار اول در احمدآباد با 55 ران پیروز شد، بمبئی در دومین دیدار در زمین خود با چنگ برگشت و تیم تحت رهبری هاردیک پاندیا را با شکست 27 ران در ورزشگاه وانکهده به ارمغان آورد.

بخوانید | کامرون گرین می گوید: سرخپوستان بمبئی در زمان مناسب به اوج می رسند

در همین حال، عرفان پاتان، بازیکن سابق تیم ملی هند، از روهیت شارما، کاپیتان هندی‌های بمبئی، به خاطر “کاپیتانی زیرکانه” خود ستایش کرد، زیرا قهرمانان پنج دوره از شروع متزلزل فصل بهبود یافتند و به پلی آف رسیدند و LSG را در Eliminator شکست دادند.

روهیت شارما یک بار دیگر برای سرخپوستان بمبئی تحویل داده است. او در شروع مسابقه با یک بحران مواجه شد، زمانی که کلید گام جاسپریت بومراح بیرون بود. Jofra Archer با فرم و آمادگی جسمانی خود مبارزه کرد، اما این کاپیتان به خوبی نیروهای خود را به خدمت گرفت. او ابتدا MI را به سمت حذفی هدایت کرد و سپس تیمش را با کاپیتانی زیرک خود به مسابقات مقدماتی برد.

با برگزاری مسابقات مقدماتی 1 و مسابقات حذفی در استادیوم MA Chidambaram چنای، اکنون به ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد منتقل می شود، که به ترتیب میزبان مسابقات مقدماتی 2 و همچنین فینال در 26 و 28 مه خواهد بود.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

فینال CSK vs GT IPL 2023 به دلیل بارندگی بی وقفه در احمدآباد به روز رزرو منتقل شد.
خواندن مطالب جدید