مرتبه متوسط ​​جامد یک مثبت بزرگ برای Lucknow

هر چه چیزها بیشتر تغییر کنند، بیشتر ثابت می مانند. ضرب المثل قدیمی در لیگ برتر هند (IPL) نیز صادق است، جایی که فرنچایزهایی مانند رویال چلنجرز بنگلور (RCB) علیرغم بهترین تلاش خود همچنان از دستیابی به جام پر زرق و برق بازمانده اند.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

این همچنین برای غول‌های بزرگ لاکنو صدق می‌کند، که مانند اولین فصل خود در سال گذشته، در پایان مرحله لیگ برتر لیگ برتر هند (IPL) 2023 سوم شدند و در Eliminator ضربه حذفی را دریافت کردند.

مقالات مرتبط

IPL

IPL 2023: SRH وارد هفته شلوغ در سناریویی که باید برنده شود، با شروع LSG

IPL

LSG vs MI: “Suryakumar احتمالاً آن را دوست نداشت” – RP Singh در مورد جایی که سرخپوستان بمبئی نقشه را از دست دادند

سال گذشته این RCB بود که درب خروجی را به آنها نشان داد. این بار، سرخپوستان بمبئی بودند که روز چهارشنبه در ورزشگاه MA Chidambaram با یک ضربه 81 ران به آنها چمدان را فرستادند، در حالی که تیم تحت رهبری Krunal Pandya در هر سه بخش در جدال مهم حذفی بازی کرد.

انتظارات زیادی از سوپر غول‌ها در این فصل می‌رفت، به خصوص با توجه به اینکه فرنچایز متعلق به گروه RP Sanjiv Goenka تعدادی خرید بزرگ را در حراج بازیکن در کوچی در دسامبر گذشته انجام داد، از جمله خرید نیکلاس پوران ویکت‌باتر هند غربی به قیمت 16 روپیه. کرور

بنابراین، در حالی که آنها می توانند برای دومین فصل متوالی به پلی آف دست بزنند، اما اینکه برای دومین سال متوالی نتوانستند در بین سه تیم برتر قرار بگیرند، باعث ناراحتی آنها خواهد شد.

با پایان یافتن دوره LSG در IPL 2023، نگاهی می اندازیم به این که چه چیزی برای آنها در این فصل مفید بود و چه چیزهایی که نه:

خوب

ظهور کایل مایر به عنوان یک گزینه انفجاری در صدر جدول در اولین فصل او در IPL یکی از بزرگترین نکات مثبت برای LSG در این فصل بود. بازیکن باربدی خود را با 38 توپ 73 در بازی افتتاحیه فصل لاکنو – مقابل دهلی کپیتالز در استادیوم اکانا – اعلام کرد و آن را با 22 توپ 53 در مقابل چنای سوپر کینگز (CSK) در چپاوک دنبال کرد. گردش بعدی اگرچه او در نیمه دوم فصل، که در طی آن کوینتون دی کوک جایگاه خود را در یازدهم بازی کرد، کمی تزلزل کرد، اما مایرز مطمئن شد که با 379 دوندگی خود در طول فصل با نرخ ضربه، در ذهن رهبری تیم تأثیر گذاشته است. از 144.11.

کایل مایرز حساب خود را در IPL با ناک 74 و 52 به ترتیب مقابل DC و CSK باز کرد. ورزشی

خرید پوران توسط لاکنو برای مبلغی هنگفت نیز باعث تقویت نظم میانی آنها شد، به طوری که مثلث مارکوس استوینیس، آیوش بادونی و پوران سه گانه فوق العاده ای را تکمیل کردند که بازی را از حریف دور می کرد. در حالی که استوینیس (408) با بیشترین دوندگی در بین باتترهای LSG به پایان رسید – استرالیایی در نهایت تنها کسی بود که از سد 400 دونده عبور کرد – 358 دوش پوران در طول فصل با نرخ ضربه 172.94 بود که شاید بیشترین تعداد را داشت. تأثیر.

در مورد بخش بولینگ، مارک وود با برد ویرانگر 5/14 خود در بازی افتتاحیه مقابل دی سی، نوید بزرگی داشت، او بهترین ارقام در طول فصل را داشت تا اینکه در روز چهارشنبه با 5/5 آکاش مدوال بهتر شد. با این حال، وود مجبور شد تنها پس از چهار حضور به خانه برگردد، در ابتدا چند بازی را به دلیل بیماری از دست داد و بعداً به خانه برگشت تا در زمان تولد فرزند دومش در کنار خانواده باشد.

غیبت او به همراه غیبت اجباری جایدو اونادکات به نوین الحق این فرصت را داد تا محصولات خود را به نمایش بگذارد و با 11 ویکت در 8 بازی با میانگین 19.91 و 7.82 به ترتیب به پایان رسید. /30 و یک عملکرد خوب در برابر MI در Eliminator، جایی که او 4/38 را به دست آورد.

بد

در حالی که مایرز و بعداً دی کوک در نقش مجریان در بالای دستور مؤثر بودند، KL Rahul در این فصل با خفاش به بهترین شکل خود نزدیک نبود، که تأثیر زیادی بر اجرای ضربات لاکنو داشت.

LSG vs GT، KL Rahul
KL Rahul 274 دوش را با میانگین و نرخ ضربه به ترتیب 34.25 و 113.22 جمع آوری کرد. ورزشی

راهول، یکی از ثابت‌ترین گلزنان لیگ برتر در سال‌های اخیر که بین سال‌های 2018 تا 2022 در هر فصل از مرز 600 دوندگی عبور کرد، به استثنای سال 2019 (جایی که تنها 7 امتیاز با 593 گل به پایان رساند)، در نهایت با 274 دوندگی از 9 مسابقه به پایان رسید. این فصل اما بیش از آمار دوندگی او، نرخ ضربه 113.22 او در بالاترین حد بود که بیش از هر چیز به اهداف تیم لطمه زد و به شریک افتتاحیه مایرز و سه نفر متوسط ​​​​استوینیس، بادونی و پوران فشار آورد.

همین امر را می توان در مورد کرونال پاندیا، بازیکن همه جانبه، که پس از حذف راهول از ادامه فصل و همچنین فینال WTC به دلیل مصدومیت از ناحیه ران در بازی خانگی مقابل رویال چلنجرز بنگلور، به عنوان کاپیتان بر عهده گرفت. (RCB). پاندیا تأثیر مهمی با خفاش نداشت و 188 ران (Ave: 18.80؛ SR: 113.94) را جمع آوری کرد، اما با توپ کمی مؤثرتر بود و 9 ویکت با اقتصاد 7.45 جمع کرد.

زشت

در حالی که لاکنو چندین امتیاز مثبت از فصل داشت و تعدادی پیروزی هیجان انگیز به دست آورد، فصل 2023 در نهایت تحت الشعاع دعوای درون زمینی بین مربی LSG گوتام گامبیر و پیسر ناوین از یک طرف و ویرات کوهلی، ستاره RCB قرار گرفت. از سوی دیگر.

Virat Kohli و Gautam Gambhir پس از LSG در مقابل RCB درگیر مشاجره لفظی شدند. ورزشی

رویارویی انفجاری بین دو طرف، که با مبادله شدید بین کوهلی و نوین در زمین در جریان بازی کم امتیاز در ورزشگاه اکانا در اول ماه مه آغاز شد، به زودی با درگیر شدن گامبیر در رویارویی با کهلی نیز نامتناسب شد. پس از بازی، خاطرات درگیری مشابه بین این دو در IPL 2013 را زنده کرد.

بخوانید | نوین الحق از سرودهای ویرات کهلی «لذت می برد»، انگیزه آن است.

و فقط به همین جا ختم نشد. کوهلی و نوین همچنان از طریق رسانه های اجتماعی از یکدیگر عکس می گیرند و استوری های مرموز را در اینستاگرام به اشتراک می گذارند که به نظر می رسد شکست تیم دیگر را جشن بگیرند.

LSG امیدوار است فصل آینده از وقوع چنین اتفاقی جلوگیری کند و اطمینان حاصل کند که بازیکنان و اعضای کادر مربیگری خود قادر خواهند بود در آینده خلق و خوی و احساسات خود را کنترل کنند.

بیشترین دویدن: مارکوس استوینیس (408 ران؛ خیابان: 31.38؛ SR: 150)

بیشترین ویکت ها: راوی بیشنوی (16 ویکت؛ خیابان: 24.43؛ اکو: 7.74)

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام