کشتی گیران معترض به WFI برای حمایت به هاریانا، پنجاب می روند

اعتراض کشتی گیران: وینش، باجرانگ و دیگر اعضای کلیدی جنبش برای حمایت به هاریانا، پنجاب سفر می کنند.

کشتی گیران ساتیوارت کادیان، وینش فوگات، سانگیتا فوگات، ساکشی مالیک و باجرانگ پونیا با حامیان خود در راهپیمایی اعتراضی با نور شمع در دروازه هند، دهلی نو در 23 مه. PTI

اعضای کلیدی اعتراضات کشتی گیران علیه رئیس فدراسیون کشتی هند (WF) بریج بوشان شاران سینگ تصمیم گرفته اند به بخش هایی از هاریانا و پنجاب سفر کنند تا از ماهاپانچایات زنان در اواخر این ماه حمایت کنند.

در حالی که باجرانگ پونیا و وینش فوگات تصمیم گرفته اند به جیند، هاریانا سفر کنند، ساکشی مالیک به همراه همسر کشتی گیر خود ساتیوارت کادیان برای جلب حمایت از ماهاپانچایات که در روز برگزاری آن در مقابل ساختمان جدید پارلمان برنامه ریزی کرده اند، عازم پنجاب شدند. افتتاحیه در روز یکشنبه 28 اردیبهشت.

کشتی گیر سانگیتا فوگات، یکی از اعضای خانواده کشتی مشهور فوگات، در حال حاضر قلعه ای را در جانتار مانتار دهلی نو نگهداری می کند و گفت که وینش و سایر اعضای کلیدی اعتراض در حال ملاقات با رهبران khap برای تصمیم گیری در مورد اقدامات آینده هستند.

مقالات مرتبط

کشتی گیران

اعتراض کشتی گیران: نظرات بریج بوشان شاران سینگ در مورد مدال های ما تحقیرآمیز است.

کشتی گیران

بریج بوشان شاران سینگ، رئیس WFI: “آماده آزمایش دروغ یاب، اگر کشتی گیران نیز برای آن آماده باشند”

وینش و باجرنگ در حال ملاقات با رهبران خاپ در جیند هستند و ساکشی و ساتیوارت در پنجاب هستند تا در 28 مه به دنبال حمایت بیشتر از ماها پانچایات ما باشند. به نقل از PTI، Sangeeta گفت.

کشتی گیران برتر کشور بریج بوشان، نماینده حزب بهاراتیا جاناتا (BJP) از گوندای اوتار پرادش را به آزار و اذیت جنسی چندین کشتی گیر زن از جمله یک خردسال متهم کرده اند.

گیره داران ابتدا در ژانویه در جنتار مانتار تظاهرات کردند و سه ماه بعد در 23 آوریل پس از شکایت از عدم اقدام در این زمینه به همان محل بازگشتند. دور دوم اعتراضات آنها از آن زمان منجر به تشکیل دو FIR مختلف توسط پلیس دهلی علیه بریج بوشان شد، البته تنها پس از مداخله دادگاه عالی، و همچنین تشکیل یک کمیته موقت توسط انجمن المپیک هند که عملکرد را بر عهده گرفته است. از WFI

با این حال، گیر داران اصرار دارند که تا زمانی که بریج بوشان پشت میله های زندان قرار نگیرد، به اعتراضات خود ادامه خواهند داد و اخیراً از چندین بخش از پایتخت ملی، از جمله Connaught Place، Bangla Sahib Gurdwara و Rajghat بازدید کرده بودند تا از اعتراضات خود حمایت کنند. آنها همچنین یک راهپیمایی با شمع به سمت دروازه هند در 23 مه به مناسبت یک ماه از اعتراضات خود برگزار کرده بودند.

بریج بوشان قاطعانه هر گونه ادعای تخلف را رد کرده است، اگرچه او اخیراً پذیرفته است که آزمایش دروغ یاب را انجام دهد، مشروط بر اینکه وینش و باجرانگ نیز این آزمایش را انجام دهند.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

سانترال لب در مقابل تزریق ژل لب-سیمارو
خواندن مطالب جدید