گرین در آستانه مسابقه IPL 2023 Qualifier 2 vs GT می گوید MI در زمان مناسب به اوج می رسد.

کامرون گرین، بازیکن همه جانبه هندیز بمبئی (MI) احساس می کند که قهرمانان پنج دوره در زمان مناسب در لیگ برتر هند 2023 (IPL) به اوج خود می رسند، زیرا آنها برای مسابقه مقدماتی 2 با اکتان بالا در برابر مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز آماده می شوند.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

نظرات گرین پس از آن بیان شد که MI روز چهارشنبه در Eliminator در استادیوم MA Chidambaram در چنای با 81 ران برتری از Lucknow Super Giants (LSG) داشت.

مقالات مرتبط

IPL

IPL 2023: کامرون گرین می گوید MI در طول تعقیب و گریز 201 علیه SRH به NRR فکر نمی کرد.

IPL

کامرون گرین پس از اینکه MI را به پیروزی هیجان انگیز بر SRH سوق داد، یک “سوپراستار مطلق” نامید.

گرین گل برتر بمبئی را با 23 توپ 41 در چپاوک به ثمر رساند، اگرچه آکاش مادوال بعداً با یک برد پر شور 5/5 نقش اصلی را در پیروزی ایفا کرد و لاکنو را با امتیاز ناچیز 101 پس از اینکه آنها 183 برنده شدند، به ارمغان آورد.

بازیکن کریکت استرالیای غربی که توسط این فرنچایز به مبلغ 17.5 کرور در حراجی بازیکنان خریداری شده بود، افزود که به تازه واردان تیم در مورد MI هشدار داده شده بود که MI همیشه شروع کننده آهسته است و آنها همیشه راهی برای عقب افتادن پیدا می کنند. در مراحل بعدی مسابقات

بدیهی است که تمام تجربیاتی که او (روهیت) برای هند و IPL دارد، به نوعی می داند. من فکر می کنم MI هرگز در اولین بازی IPL برنده نشد و او سعی می کند به ما اشاره کند.

غول استرالیایی که در حال حاضر به اوج خود رسیده است، گفت: “ما بدیهی است که شروع آهسته ای داشتیم، اما شما می خواهید در این زمان از سال به اوج خود برسید، نمی خواهید کریکت خوب بازی کنید و سرعت خود را کاهش دهید، بلکه در زمان مناسب به اوج برسید.” او 262 ران زد و 6 ویکت گرفت.

بمبئی در روز جمعه با یک چالش سخت در برابر تایتان ها، به رهبری هاردیک پاندیا، بازیکن سابق MI در مقدماتی 2 روبرو است، زیرا آنها با دارندگان عنوان فعلی در حیاط خلوت خود، یعنی استادیوم نارندرا مودی در احمدآباد، روبرو خواهند شد.

بخوانید | هر آنچه که باید بدانید GT vs MI IPL 2023 Qualifier 2

برنده آن مسابقه سپس به فینال می رود که در احمدآباد نیز میزبانی می شود، جایی که آنها با قهرمان چهار بار چنای سوپر کینگز (CSK) روبرو خواهند شد.

گرین GT را به عنوان یک “تیم سرسخت” توصیف کرد که تمام پایه های خود را پوشش داده است.

آنها در تمام مسابقات بهترین تیم بوده‌اند، ممکن است در مقابل CSK کمی لغزش داشته باشند، اما آنها بهترین تیم هستند و همه چیز را پوشش داده‌اند – ضربه‌های آغازین در حال پرواز هستند و دوقلوها (رشید خان و نور احمد) به سختی می‌توانند فرار کنند. . آنها تیم سختی هستند اما ما با خوش بینی تمام به آنجا خواهیم رفت.

VanVleet، رپتورز در بازی بولز قفل می‌کند تا در بازی‌های بازی برنده یا به خانه برو
خواندن مطالب جدید