BCCI از روسای SLC، BCB و ACB دعوت می کند تا در فینال IPL 2023 شرکت کنند و در مورد جام آسیا گفتگو کنند.

استادیوم نارندرا مودی احمدآباد نه تنها شاهد نبرد سوپر کینگز چنای (CSK) برای کسب جام درخشان در برابر دارندگان فعلی گجرات تایتانز (GT) یا هندی های بمبئی (MI) خواهد بود، بلکه میزبان مذاکرات و بحث های فشرده بین نمایندگان هیئت مدیره نیز خواهد بود. با موضوع جام ملت های آسیا امسال.

جی شاه، دبیر BCCI، از روسای کریکت سریلانکا (SLC)، کریکت بورد افغانستان (ACB) و کریکت بورد بنگلادش (BCB) دعوت کرده است تا در فینال IPL که در روز یکشنبه 28 می برگزار می شود، شرکت کنند. بحث در مورد مسابقات قاره ای پیش رو در حاشیه دیدار سران.

جالب است بدانید که دعوت شاه به نجم ستی، رئیس هیئت کریکت پاکستان (PCB) اجابت نشد. پاکستان در ابتدا حق میزبانی جام آسیایی امسال را دریافت کرد که به فرمت 50 اور بازگشته است، اما بی میلی هند برای سفر به این کشور از آن زمان بر این مسابقات سایه افکنده است.

رؤسای مربوطه کریکت بوردهای بنگلادش، افغانستان و سریلانکا فینال تاتا IPL 2023 را که در 28 می در استادیوم نارندرا مودی برگزار می شود، زیبا خواهند کرد. شاه، دبیر BCCI، روز پنجشنبه گفت: ما با آنها برای تشریح مسیر آینده در رابطه با جام ملت های آسیا 2023 گفتگو خواهیم کرد. News18 Cricketnext.

در حالی که کریکت به تدریج از طریق تورهای دوجانبه به پاکستان بازگشته است، تیم هایی مانند استرالیا، انگلیس و نیوزلند نیز به کشوری سفر می کنند که پس از حمله تروریستی در سال 2009 به اتوبوس تیم سریلانکا، جام ملت های آسیا آینده، به منطقه ممنوعه تبدیل شده بود. قرار بود اولین تورنمنت چند ملیتی آنها از سال 2008 همان مسابقات باشد.

مبارزه پنجاب، راجستان برای بقا
خواندن مطالب جدید

با این حال، BCCI به دلیل نگرانی‌های امنیتی و تنش‌های سیاسی با همسایگان خود از سفر به پاکستان خودداری کرده است و از آن زمان پیشنهاد میزبانی مسابقات را در یک مکان بی‌طرف کرده است که سریلانکا و امارات متحده عربی محتمل‌ترین نامزدها هستند.

PCB در پاسخ، ابتدا تهدید کرده بود که جام جهانی ODI را تحریم می کند، اما بعداً از این تهدید عقب نشینی کرد.

بخوانید | PCB تهدید می کند که در صورت عدم میزبانی چهار بازی دور اول جام ملت های آسیا، از ACC خارج می شود

رئیس PCB، Sethi سپس “راه حل ترکیبی” میزبانی بخشی از مسابقات را در یک مکان بی طرف مانند امارات متحده عربی و حفظ حقوق میزبانی برای بقیه مسابقات ارائه داد. با این حال، «راه‌حل ترکیبی» با اعتراض SLC و BCB مواجه شد که به پیچیدگی‌های سفر و لجستیکی در رفت و آمد بین دو کشور در چنین پنجره کوتاهی اشاره کردند.

بر اساس گزارش های اخیر، این مسابقات احتمالاً به طور کامل از پاکستان به سریلانکا منتقل می شود. سریلانکا قرار بود میزبان مسابقات سال گذشته باشد که در قالب T20 برگزار شد، اما این مسابقات به دلیل بحران سیاسی در این کشور جزیره ای به امارات منتقل شد. با این حال، SLC حقوق میزبانی مسابقات را حفظ کرد که توسط “تیم میزبان” برنده شد.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام