تمرین تیم هند با کیت های جدید آدیداس قبل از فینال WTC. تصاویر را ببینید

BCCI مجموعه‌ای از تصاویر را از طریق حساب رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشت که اعضای تیم هند مانند شاردول تاکور و پیسر اومش یاداو و همچنین اعضای کادر مربیگری را نشان می‌داد که کیت‌های تمرینی جدید را دارند.

تمرین تیم هند با کیت های جدید آدیداس قبل از فینال WTC.  تصاویر را ببینید

تیم هند در یک جلسه تمرینی در انگلیس پیش از دیدار فینال آزمون قهرمانی جهان مقابل استرالیا. ورزشی

چند روز پس از اینکه BCCI از آدیداس به عنوان حامی رسمی کیت خود رونمایی کرد، اعضای تیم کریکت هند در یک جلسه تمرینی در انگلیس قبل از فینال مسابقات قهرمانی جهان، با کیت های تمرینی جدید و شیک ورزشی دیده شدند.

جی شاه، دبیر BCCI، روز دوشنبه غول لباس ورزشی آلمانی را به عنوان اسپانسر جدید کیت تایید کرد و جایگزین Killer Jeans شد که قراردادش در 31 می به پایان می رسید.

و در روز پنجشنبه، BCCI مجموعه‌ای از تصاویر را از طریق حساب رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشت که اعضای تیم هند مانند شاردول تاکور و پیسر اومش یاداو و همچنین اعضای کادر مربیگری را نشان می‌داد که لباس‌های تمرینی جدید را دارند.

مقالات مرتبط

هاردیک

راوی شاستری احساس می کند هاردیک پاندیا نقش مهمی در ساخت تیم جدید هندی T20I ایفا می کند.

هاردیک

روهیت شارما فاش می‌کند که حذف شدن از تیم ملی هند در جام جهانی 2011 تقریباً منجر به “فاجعه” شده است.

تصاویر زیر را ببینید:

پس از اینکه MPL Sports از قرارداد سه ساله خود که در نوامبر 2020 امضا کرده بود، Killer Jeans را به طور موقت به عنوان حامی کیت پر کرد. .

تیم هند در حال حاضر در بریتانیا به سر می برد، جایی که آنها در فینال مسابقات قهرمانی جهانی تست در Oval لندن از 7 تا 11 ژوئن به مصاف استرالیا خواهند رفت. در حالی که تعداد زیادی از بازیکنان، از جمله ویرات کوهلی، قبلاً وارد انگلیس شده اند تا خود را با شرایط محلی وفق دهند، چند بازیکن دیگر از جمله کاپیتان روهیت شارما دیرتر وارد خواهند شد زیرا در حال حاضر مشغول بازی های پلی آف لیگ برتر هند (IPL) هستند.

هند به فینال افتتاحیه مسابقات قهرمانی تست جهانی نیز رسیده بود و در تابستان 2021 در ساوتهمپتون از بلک کپس شکست هشت ویکتی را متحمل شد.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری، بررسی ابزارها و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید. گجت های محبوب از جمله مشخصات لپ تاپ، تبلت و موبایل، ویژگی ها، قیمت ها، مقایسه.

باربری بلوار تعاون - اتوبار بلوار تعاون - 20% تخفیف - 44440426
خواندن مطالب جدید