GT 80/1 به عنوان سودارسان، شارژ سرب گیل

پیش نمایش GT vs MI، IPL Qualifier 2: گجرات تایتانز (GT) روز جمعه در ورزشگاه نارندرا مودی احمدآباد به مصاف هندی‌های بمبئی (MI) در مرحله مقدماتی 2 لیگ برتر هند (IPL) خواهد رفت. برندگان در فینال روز یکشنبه در همان مکان به مصاف چنای سوپر کینگز (CSK) خواهند رفت.

IPL 2023: پوشش کامل | جدول امتیازات | برنامه زمانبندی | نتایج | کلاه نارنجی | کلاه بنفش

حتی قبل از شروع IPL، GT محبوبیت قوی برای بالا بردن جام بود و تا کنون، آنها انتظارات را برآورده کرده اند. تیم تحت رهبری هاردیک پاندیا با 20 امتیاز به عنوان قهرمان لیگ به پایان رسید و در مرحله مقدماتی 1 به مصاف CSK رفت.

با این حال، ضربات آنها، مانع از شوبمن گیل (42) و رشید خان (30) شدند، GT را ناامید کردند و در نهایت با 15 ران شکست خوردند.

از سوی دیگر، MI تورنمنت را با سرعت نسبتاً آرامی آغاز کرد، اما ظهور مجدد سوریاکومار یاداو و ظهور جوانانی مانند نهال وادهرا راه را برای صعود آنها به پلی آف هموار کرد. در آخرین بازی لیگ خود، MI سانرایزرز حیدرآباد را با هشت ویکت شکست داد، اما باید منتظر نتیجه بازی RCB vs GT برای تایید جایگاه خود در پلی آف بود.

پیسر آکاش مادوال در مسابقات MI’s Eliminator در برابر لاکنو سوپر غول‌ها (LSG) در چنای نمایش را ربود و با ارقام چشمگیر 5/5 به پایان رسید.

MI تصمیم گرفته بود ابتدا مقابل Krunal Pandya and Co بکوبد و برای ارسال 182/8 به ضربه زدن از کامرون گرین (41) و Suryakumar Yadav (33) نیاز داشت.

با این حال، LSG در پاسخ خود دچار تزلزل شد و آکاش مدهوال مرتباً ضربات را اذیت می‌کرد، در حالی که ران‌آوت‌ها در وسط نیز هزینه بازی را برای آنها به همراه داشت. LSG فقط برای 101 در 16.3 اور جمع شد.

یکی از نگرانی‌های اصلی برای سرخپوستان بمبئی که در مسابقه Qualifier 2 شرکت می‌کنند، فرم کاپیتان روهیت شارما است. روهیت در این فصل عملکرد نسبتاً ناسازگاری با خفاش داشته است و از 15 مسابقه 324 دوش به ثمر رسانده است که شامل دو دهه پنجاه می شود که دومین مسابقه در آخرین بازی لیگ خود در برابر SRH انجام شد.

در مقابل LSG، روهیت با اعتماد به نفس شروع کرد و با یک ضربه شش و چهار به کرونال پاندیا ضربه زد، اما در یک تلاش ناموفق برای یک شوت بلند، ویکت خود را از دست داد. او به مدت 11 از کار برکنار شد.

در همین حال، برای GT، محمد شامی در فاز پاورپلی بسیار مهم خواهد بود. از 26 ویکت او در IPL 2023 تاکنون، 15 ویکت در پاورپلی آمده اند. این نشان می دهد که شامی چقدر می تواند در شش اور اول برای تیم GT که در این فصل در بهترین حالت بوده است، موثر باشد.

تا آنجایی که به ضربه زدن آنها مربوط می شود، Shubman Gill بازیکن اصلی GT خواهد بود. این بازیکن جوان تا کنون یک IPL فوق العاده داشته است، با جمع آوری 722 دوش از 15 مسابقه، با دو قرن و چهار دهه پنجاه.

تیم های GT در مقابل MI

تایتان های گجرات: هاردیک پاندیا (ج)، کی اس بهارات، آلزاری جوزف، جاش لیتل، آبیناو منوهار، دیوید میلر، محمد شامی، دارشان نالکنده، نور احمد، ارویل پاتل، رشید خان، رایدیمن ساها، آر سای کیشور، سای سودارسان، پرادیپ سانگوان، ویجی شانکار، موهیت شارما، شیوام ماوی، شوبمن گیل، اودین اسمیت، راهول تواتیا، متیو وید، کین ویلیامسون، جایانت یداو، یاش دیال

سرخپوستان بمبئی: روهیت شارما (ج)، جوفرا آرچر، ارشد خان، جیسون بهرندورف، دیوالد برویس، پیوش چاولا، تیم دیوید، راگاو گویال، کم گرین، ایشان کیشان، دوان جانسن، کومار کارتیکا، آکاش مادوال، شمس مولانی، راماندیپ سینگ، هریتیک شوکین تریستان استابز، آرجون تندولکار، ان تیلاک ورما، ویشنو وینود، نهال وادهرا، سوریاکومار یاداو

همه را بخوانید آخرین خبرها، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار هند و اخبار سرگرمی اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام