UWW رفتار با کشتی گیران معترض را محکوم می کند

اعتراض کشتی گیران: UWW بازداشت گراپلرها را محکوم می کند و تهدید می کند در صورت عدم برگزاری انتخابات WFI را تعلیق می کند.

باجرانگ پونیا، ساکشی مالیک و وینش فوگات اعتراضات خود را در 23 آوریل در Jantar Mantar از سر گرفتند و خواستار دستگیری رئیس WFI بریج بوشان شاران سینگ به دلیل اتهامات تجاوز جنسی شدند. PTI

اتحادیه جهانی کشتی رفتار با کشتی گیران معترض را محکوم کرد و اتحادیه جهانی کشتی روز سه شنبه در بیانیه ای مطبوعاتی تهدید کرد که در صورت عدم برگزاری انتخابات در 45 روز آینده، فدراسیون کشتی هند را تعلیق می کند.

برخی از کشتی گیران برتر هند، از جمله باجرانگ پونیا، ساکشی مالیک و وینش فوگات اعتراضات خود را در 23 آوریل در Jantar Mantar از سر گرفتند و خواستار دستگیری رئیس WFI بریج بوشان شاران سینگ به دلیل اتهامات تجاوز جنسی شدند.

UWW رفتار و بازداشت کشتی گیران را قاطعانه محکوم می کند. ناامیدی خود را از عدم نتایج تحقیقات تا کنون ابراز می کند. UWW از مقامات مربوطه می‌خواهد تا تحقیقات کامل و بی‌طرفانه‌ای را درباره اتهامات انجام دهند.»

مقالات مرتبط

کشتی گیران

اعتراض کشتی گیران: وینش، باجرانگ و دیگر اعضای کلیدی جنبش برای حمایت به هاریانا، پنجاب سفر می کنند.

کشتی گیران

اعتراض کشتی گیران: نظرات بریج بوشان شاران سینگ در مورد مدال های ما تحقیرآمیز است.

UWW در بیانیه ای اعلام کرد: «همانطور که قبلاً از ابتدای این وضعیت انجام داده است، UWW جلسه ای با کشتی گیران برگزار خواهد کرد تا در مورد وضعیت و ایمنی آنها جویا شود و حمایت خود را از حل عادلانه و عادلانه نگرانی های آنها تأیید کند.

در نهایت، UWW اطلاعات بیشتری در مورد مجمع عمومی انتخابی بعدی از IOA و کمیته موقت WFI درخواست خواهد کرد. مهلت 45 روزه ای که ابتدا برای برگزاری این مجمع انتخابی تعیین شده بود رعایت می شود. در صورت عدم انجام این کار ممکن است UWW فدراسیون را تعلیق کند و در نتیجه ورزشکاران را مجبور به رقابت با پرچم بی طرف کند. یادآوری می‌شود که UWW قبلاً با تخصیص مجدد مسابقات قهرمانی آسیا که اوایل سال جاری در دهلی نو برنامه‌ریزی شده بود، در این شرایط اقدامی انجام داد.»

پلیس دهلی در 28 مه در جریان راهپیمایی خود از جانتار منتار به سمت ساختمان جدید پارلمان در دهلی نو، دستگیر شدگان را دستگیر کرد. کشتی گیران قصد داشتند ماهیلا ماهاپانچایات برگزار کنند، اما هنگام عبور از موانع توسط پلیس متوقف شدند.

روز سه شنبه کشتی گیران قصد داشتند مدال های خود را در رودخانه گانگا غوطه ور کنند و عصر به هاریدوار رسیده بودند. با این حال، پس از مداخله نارش تیکایت، رئیس اتحادیه بهاراتیا کیسان، از کشتی گیران خواسته شد که غوطه وری را به مدت پنج روز به تعویق بیاندازند.

نیراج چوپرا، دارنده مدال طلای المپیک توکیو و آبیناو بیندرا دارنده مدال طلای المپیک پکن، در توییتی از کشتی گیران حمایت کردند و بیندرا حتی خواستار “اقدامات حفاظتی مستقل” در سراسر سازمان های ورزشی شدند.

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام