Clinical Chennai Super Kings به سمت عنوان پنجمی حرکت می کند

“بالینی” و “سازگار” دو کلمه برای توصیف تیم چنای سوپر کینگز (CSK) هستند که جام لیگ برتر هند (IPL) را تحت عنوان MS Dhoni بالا بردند. از نو. تایتان‌های گجرات (GT) تا آخرین توپ در آن بودند، اما جادوی Ravindra Jadeja قلب آنها را شکست و چنای را به حالت جشن فرستاد.

با اتمام فصل و گرد و غبار، بیایید اکنون نگاهی بیندازیم به این که چه چیزی برای CSK در این فصل مفید بود و چه چیزی مفید نبود.

چه چیزی برای CSK کار کرد؟

مقالات مرتبط

IPL

فینال IPL 2023: بازگشت باران به ورزشگاه نارندرا مودی در روز رزرو دیدار CSK و GT.

IPL

IPL 2023: دوون کانوی در جریان بازی DC v CSK به 1000مین ششمین فصل می رسد.

بازکن ها روتوراج گایکواد و دوون کانوی در طول فصل یک جفت قدرتمند بودند. این دو به طور مداوم به امتیاز پنجاه خود ادامه دادند و با هم برای یک مشارکت 849 ران در این فصل ترکیب شدند و به موفق ترین دو نفر CSK در یک نسخه از IPL تبدیل شدند.

گایکواد و کانوی 10 نیم قرن را بین خود تقسیم کردند که نیوزیلندی اکثریت آنها را به ثمر رساند، با شش. چهار نفر از آن ها در بازی های متوالی برای کانوی، که فصل را با 672 دوش به پایان رساند، آمدند.

در همین حال، گایکواد، 590 دوش از 16 مسابقه را با نرخ ضربه 147.50 جمع آوری کرد.

در این فصل، عمق ضربه زدن CSK مورد آزمایش قرار گرفت و Shivam Dube با آغوش باز این چالش را پذیرفت. دوبی شش ها را به پرواز درآورد، در حالی که به طور منظم پنجاه گل به ثمر رساند و همچنین به CSK کمک کرد تا بازی ها را به پایان برساند. در مواقعی که نمی توانست بازی ها را به پایان برساند، سکو را برای آن قرار می داد.

دوبه در آن اوورهای میانی در طول تورنمنت تأثیرگذار بود، به طوری که او دومین بیشترین حداکثر را در IPL 2023 (35) به ثبت رساند و تنها یک پشت سر فاف دو پلسیس (36) کاپیتان رویال چلنجرز بنگلور (RCB) داشت.

یکی از نکات برجسته Dube در IPL 2023 27-ball 52 او در برابر RCB بود، اما 21-ball 32 او در برابر GT در فینال در ذهن میلیون ها طرفدار CSK زنده خواهد ماند.

بازگشت دیپک چهار

بازگشت هرگز آسان نیست، اما در IPL 2023، دیپک چهار آن را به این شکل جلوه داد.

چهار که فصل گذشته IPL را به دلیل مصدومیت کمر از دست داده بود، در اوایل IPL 2023 نیز دچار آسیب دیدگی شد و در جریان بازی خود با هندی های بمبئی (MI) در 8 آوریل از ناحیه همسترینگ آسیب دید.

او در اوایل ماه می به بازی مقابل لاکنو سوپر جاینت بازگشت و در نهایت 41 ران بدون گرفتن ویکت واگذار کرد.

با این حال، گاهی اوقات آنچه پس از یک شکست به دنبال دارد، یک بازگشت است. و این دقیقاً در مورد مرد 30 ساله بود.

13 ویکت از شش بازی، در پایان مسابقات، مطمئناً کمپین دیپک چهار را به مسیر خود بازگرداند.

از نظر ذهنی خیلی سخت است. من دو آسیب دیدگی بزرگ داشتم که برای یک توپ انداز سریع حیاتی است. سایر پیسرها نیز با شکستگی استرس در پشت دست و پنجه نرم می کنند. مدت زمان زیادی طول می کشد تا بهبود یابد. وقتی شروع به نواختن می‌کنی، زمان می‌برد تا به بهترین حالت خود برگردی، بنابراین از نظر روحی و جسمی زمان می‌برد و من به آرامی به آنجا می‌رسم.» هند اکسپرس در آوریل.

نکته قابل توجه در نیم فصل دوم چهار، سه بازی او در بازی های متوالی، در برابر نایت رایدر کلکته (KKR) و پایتخت دهلی (DC) بود.

در مقابل KKR، چهار در بهترین فرم ظاهر شد. هر سه ویکت او در پاورپلی وارد شدند، اما در نهایت CSK نتوانست از مجموع 144 خود دفاع کند.

با این حال، در مقابل DC، دو نفر از بزرگ‌ترین ضربات متوسط ​​در فیل سالت و ریلی روسوو را از بین می‌برد. و چهار توپ متوالی را در اوور پنجم حذف کرد.

از زمان بازی معکوس مقابل MI در چنای در ماه مه، تنها موقعیتی که بازیکن متوسط ​​دست راست دوش بیش از 30 را واگذار کرد، در فینال بود، زمانی که او در حالی که ویکت ساها را می گرفت، 38 را به دست آورد.

CSK کجا اشتباه کرد؟

بدون توپ در اوایل فصل، این توپ‌های بدون توپ بود که به قهرمانان پنج دوره‌ای ضربه زد. توشار دشپنده به عنوان برترین ویکت گیر CSK با 21 اسکالپ به پایان رسید، اما در اوایل کار برای پرتاب کننده ماهاراشترا آسان نبود. در مقابل LSG در چنای، جایی که CSK پیروز شد، بازیکنان اضافی یک نگرانی بزرگ بودند. با توجه به اینکه لاکنو به دنبال تعقیب مجموع 217 بازی CSK بود، زمینه برای بولینگ بسیار منظم وجود داشت، اما تیپ زرد 18 بازی اضافی را واگذار کرد. سه توپ بدون توپ، 13 باز و بقیه توپ اضافی بودند.

دشپنده در چهار اور خود، 7 مورد از 18 بازی اضافی را واگذار کرده بود. در اور اول، دشپنده در مجموع 11 توپ بولد کرد که سه توپ پهن و دو توپ بدون توپ بود.

و از آنجایی که LSG به 28 تخفیف شش تحویلی نیاز داشت، دشپنده یک بار دیگر با یک واید شروع کرد که با یک توپ پرهزینه دنبال شد. با این حال، به همان اندازه که چنای و دشپنده می توانستند خوش شانس باشند، لاکنو نتوانست از امتیازات رایگان استفاده کند.

با سرعت به فینال، بولینگ دشپنده علیرغم برد زیر اسکنر قرار گرفت. او 56 دوش را تنها در چهار اور انجام داد، بدون اینکه ویکت بگیرد. او در طول فصل به‌طور مداوم برای دویدن‌ها ضربه خورده است و با دادن 564 دوش، بالاترین رکورد در تاریخ IPL، IPL را به پایان رساند.

پایان نهایی چنای سوپر کینگز: قهرمانان

Chennai Super Kings بیشترین اجراها در IPL 2023: دوون کانوی (672 ران)

Chennai Super Kings بیشترین ویکت در IPL 2023: توشار دشپنده (21 ویکت)

تمام آخرین اخبار، اخبار پرطرفدار، اخبار کریکت، اخبار بالیوود،
اخبار و سرگرمی هند اینجا. ما را در فیسبوک دنبال کنید، توییتر و اینستاگرام