76ers امیدوارند که نیک نرس بتواند تیم را به قهرمانی برساند، همانطور که زمانی برای رپتورز انجام داد

فیلادلفیا ۷۶رز، نیک نرس را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرده است، زیرا این فرنچایز در حال تعقیب اولین قهرمانی NBA خود در ۴۱ سال اخیر است.

76ers پرستار 55 ساله را که تورنتو رپتورز در آوریل اخراج کرد، استخدام کردند. نرس پس از شکست دادن جوئل امبیید و سیکسرز در بازی هفتم نیمه نهایی کنفرانس شرق، رپتورز را به قهرمانی NBA در سال 2019 هدایت کرد.

نرس جایگزین داک ریورز شد، که پس از هدایت 76ers به ​​دومین فصل متوالی 50 برد پشت سر امبیید، MVP لیگ این فصل، اخراج شد، اما باز هم نتوانست آنها را به فینال کنفرانس شرق برساند.

76ers قبل از حذف بازی 6 در خانه و شکست در بازی 7 در جاده، 3-2 در سری نیمه نهایی مقابل بوستون پیش افتادند.

Nurse در بیانیه ای گفت: “این یک چالش سرگرم کننده مربیگری در برابر این گروه در طول پنج سال گذشته بوده است.” اکنون، مشتاقانه منتظر مربیگری سیکسرز هستم و سهم خود را برای ارائه این پایگاه فوق العاده هواداران انجام می دهم.

پرستار بعداً پنجشنبه در مقر 76ers در نیوجرسی معرفی خواهد شد. مدت قرارداد او بلافاصله فاش نشد.

داریل موری، رئیس تیم گفت: «شجره قهرمانی و تنوع تجربه او با رویکرد خلاقانه منحصربه‌فرد او، او را در اولویت اصلی ما قرار داد. ما مطمئن هستیم که رهبری و تخصص او به ما کمک می کند تا پتانسیل کامل فهرست بااستعداد خود را باز کنیم و یک دوره جدید هیجان انگیز از بسکتبال قهرمانی را به فیلادلفیا بیاوریم.”

نرس در پنج فصل مربیگری خود در تورنتو امتیاز 227-163 را به دست آورد، جایی که درصد برد 0.582 او به عنوان بهترین مربی در تاریخ رپتورز شناخته می شود. او پنج سال را به عنوان دستیار مربی سابق رپتورز، دوان کیسی، گذراند و قبل از این که مسئولیت این پست را بر عهده بگیرد.

آرینا سابالنکا ادعا می کند که برای رسیدن به عنوان قهرمانی WTA Linz ، ست های مستقیم برابر شریک دونفره الیز مرتنز پیروز می شود
خواندن مطالب جدید

پرستار همچنین به عنوان سرمربی تیم ملی مردان کانادا که اواخر تابستان امسال در جام جهانی اندونزی به میدان می‌رود و به دنبال حضور در المپیک 2024 است، ادامه می‌دهد.